Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pasi Ilmari Jääskeläinen: Magický průvodce městem pod pahorkem

Knihy

Pasi Ilmari Jääskeläinen: Magický průvodce městem pod pahorkem

Hodnocení: 0x
  • 4

Toto je bez nadsázky kniha, jaká tu nikdy nebyla. Autor bestselleru Literární spolek Laury Sněžné přichází opět s návykovým koktejlem magického realismu, detektivky, hororu a fantasy, ale tentokrát jde ještě dál a nabízí čtenáři příběh, který s ním bude žít ještě dlouho po otočení poslední strany. Šéfredaktor Olli ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.95068
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Magický průvodce městem..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pasi Ilmari Jääskeläinen: Magický průvodce městem pod pahorkem koupíte i tady

Specifikace Pasi Ilmari Jääskeläinen: Magický průvodce městem pod pahorkem

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 149 Kč

Kniha – autor Pasi Ilmari Jääskeläinen, 344 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Toto je bez nadsázky kniha, jaká tu nikdy nebyla. Autor bestselleru Literární spolek Laury Sněžné přichází opět s návykovým koktejlem magického realismu, detektivky, hororu a fantasy, ale tentokrát jde ještě dál a nabízí čtenáři příběh, který s ním bude žít ještě dlouho po otočení poslední strany. Šéfredaktor Olli Suominen vede středně velké nakladatelství, zaměřené na knížky pro děti a populárně naučnou literaturu. Jeho » ... a dál?

Produkt Pasi Ilmari Jääskeläinen: Magický průvodce městem pod pahorkem

Pasi Ilmari Jääskeläinen: Magický průvodce městem pod pahorkem - parametry

Název produktu: Pasi Ilmari Jääskeläinen: Magický průvodce městem pod pahorkem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Toto je bez nadsázky kniha, jaká tu nikdy nebyla. Autor bestselleru Literární spolek Laury Sněžné přichází opět s návykovým koktejlem magického realismu, detektivky, hororu a fantasy, ale tentokrát jde ještě dál a nabízí čtenáři příběh, který s ním bude žít ještě dlouho po otočení poslední strany. Šéfredaktor Olli Suominen vede středně velké nakladatelství, zaměřené na knížky pro děti a populárně naučnou literaturu. Jeho poklidný život, plný práce i rodinné rutiny, se změní, když si založí facebookový účet. Ozvou se mu totiž nejen kamarádi z dětství, ale i jeho první láska, nyní slavná spisovatelka, jež mu nabídne novou knihu - Magický průvodce městem. Citově okoralý Olli znovu zažívá probouzející se vášeň a posléze se ocitá před zásadním rozhodnutím. V době, kdy příprava rukopisu vrcholí a text se chystá do sazby, beze stopy zmizí jeho manželka a syn. Pouze na Ollim, bojujícím s vlastní morálností a šrámy na duši, teď záleží, zda se rodina opět shledá. Šanci má jen jednu. Anebo? ————————- "Aby

však žánrových proměn nebylo málo, přidává Jääskeläinen i trochu detektivky, která nemá daleko k hororu. Naštěstí se mu tento mix nebije a příběhu naopak pomáhá. Matoucí jsou snad jedině pasáže, kdy autor čtenáře přenáší do Olliho a Kerttina dětství, které si s sebou nese svá tajemství. Chvíli také trvá, než si čtenář zvykne na autorův styl psaní. Není to kniha, kterou lze přečíst bez přestávky za jedno odpoledne. Vyžaduje klid a požitkářský přístup." Monika Zavřelová pro Mladou frontu Jyväskylä je sedmé největší město Finska a v něm se odehrává náš příběh. Žije zde ředitel malého nakladatelství dětské a naučné literatury Olli Suomin, který vede poklidný rodinný život. Rozhodne se kvůli snadnější komunikaci s pracovními kolegy založit si účet na facebooku. A najednou se v jeho životě objeví staří přátelé a také jeho první láska, která je v současné době úspěšnou spisovatelkou. Nabídne Ollimu k vydání svou novou knihu - Magický průvodce městem pod pahorkem, a jak práce na knize postupují, obnovuje se i vyhaslý vztah mezi oběma lidmi. Zejména citově strádajcímu Ollimu se převrátí život naruby a je postaven před důležité rozhodnutí. Kniha má dva konce, v polovině výtisků se nachází jeden a v druhé polovině druhý. Jak ale sám Jääskeläinen tvrdí, poselství ukryté v příběhu to nijak nepoznamená.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.