Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Paláce víry

Knihy naučná literatura

Paláce víry

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Paláce víry - Nejkrásnější sakrální stavby z celého světa - neuveden. Náboženské víry se zasloužily o nejvelkolepější a nejúžasnější stavby na světě. Ty nejskvostnější paláce víry vznikaly na místech, kde člověk přicházel do styku s bohy, kde je vzýval, obětoval jim, modlil se k nim... Pátráme-li po ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Paláce víry
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paláce víry koupíte i tady

Specifikace Paláce víry

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Náboženské víry se zasloužily o nejvelkolepější a nejúžasnější stavby na světě. Ty nejskvostnější paláce víry vznikaly na místech, kde člověk přicházel do styku s bohy, kde je vzýval, obětoval jim, ... a dál?

Produkt Paláce víry

Paláce víry - parametry

Název produktu: Paláce víry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 750 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Paláce víry - Nejkrásnější sakrální stavby z celého světa - neuveden. Náboženské víry se zasloužily o nejvelkolepější a nejúžasnější stavby na světě. Ty nejskvostnější paláce víry vznikaly na místech, kde člověk přicházel do styku s bohy, kde je vzýval, obětoval jim, modlil se k nim... Pátráme-li po nejstarších stopách náboženství, nacházíme honosné hroby a první kamenné stavby čnící k výšinám. Sakrální stavby se často budovaly v místech nebo končinách, jež v dějinách příslušného náboženství sehrály nějakou zvláštní roli. Kostely, chrámy, mešity nebo svatyně se stavěly tam, kde se zjevil bůh, kde zemřeli nebo dosáhli osvícení pozdější svatí, proroci nebo zakladatelé náboženství. Některé mnohdy okázalé paláce víry jsou i do dnešní doby shromaždištěm věřících, konají se v nich liturgická shromáždění a světí se svátky. Jiné velkolepé chrámy beznadějně chátrají, z dalších zbyly pouhé rozvaliny.Tato publikace, která je doplněna mnoha úžasnými barevnými fotografiemi, vás vezme na fascinující pouť velkými náboženstvími v nejrůznějších světadílech a kulturách. Náboženství zde jsou řazena podle počtu stoupenců, a proto vaše cesta začne křesťanstvím a jeho kostely, s nimiž se lze setkat v mnoha částech světa, pokračuje islámem, hinduismem, buddhismem, taoismem, džinismem, judaismem a šintoismem až po menší náboženství, jako jsou sikhismus a bahá’ismus. Na začátku každé kapitoly najdete i krátký, výstižný úvod do duchovního světa příslušného náboženství. Publikace: Paláce víry - Nejkrásnější sakrální stavby z celého světa - neuveden. Nejkrásnější sakrální stavby z celého světa - Svojtka - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 384 str. - ISBN: 978-80-25


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.