Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Paido Kapitoly pro studenty logopedie - Jiřina Klenková, Barbora Bočková, Ilona Bytešníková

Učebnice/Odborná literatura

Paido Kapitoly pro studenty logopedie - Jiřina Klenková, Barbora Bočková, Ilona Bytešníková

Hodnocení: 1x
  • 4

Studijní text přibližuje hlavní informace ze speciálně-pedagogické disciplíny - logopedie. Seznamuje se základními logopedickými pojmy a charakterizuje činnosti logopeda a jednotlivé úrovně logopedické intervence. Po vymezení klíčových pojmů lingvistiky a fonetiky podrobněji přibližuje problematiku narušené ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Paido Kapitoly pro studenty logopedie - Jiřina Klenková, Barbora Bočková, Ilona Bytešníková

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

Studijní text přibližuje hlavní informace ze speciálně-pedagogické disciplíny – logopedie. Seznamuje se základními logopedickými pojmy a charakterizuje činnosti logopeda a jednotlivé úrovně logopedické intervence. Po vymezení klíčových pojmů lingvistiky a fonetiky podrobněji přibližuje problematiku narušené komunikační schopnosti, narušeného vývoje řeči a dyslalii. Text je adresován nejen studentům speciální pedagogiky, ale i dalším zájemcům. Publikace je zpracována » ... a dál?

Produkt Paido Kapitoly pro studenty logopedie - Jiřina Klenková, Barbora Bočková, Ilona Bytešníková

Paido Kapitoly pro studenty logopedie - Jiřina Klenková, Barbora Bočková, Ilona Bytešníková - parametry

Název produktu: Paido Kapitoly pro studenty logopedie - Jiřina Klenková, Barbora Bočková, Ilona Bytešníková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Studijní text přibližuje hlavní informace ze speciálně-pedagogické disciplíny - logopedie. Seznamuje se základními logopedickými pojmy a charakterizuje činnosti logopeda a jednotlivé úrovně logopedické intervence. Po vymezení klíčových pojmů lingvistiky a fonetiky podrobněji přibližuje problematiku narušené komunikační schopnosti, narušeného vývoje řeči a dyslalii. Text je adresován nejen studentům speciální pedagogiky, ale i dalším zájemcům. Publikace je zpracována jako strukturovaný studijní materiál pro distanční vzdělávání. Obsahuje mj. kontrolní otázky, schémata, tabulky a doporučenou odbornou literaturu související s konkrétními tématy. (text k distančnímu vzdělávání) Autor knihy Jiřina Klenková, Barbora Bočková, Ilona Bytešníková, Vydavatelstvo Paido, , Texty k distančnímu vzdělávání


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.