Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Oxford University Press New Oxford Bookworms Library 1 A Little Princess Audio CD Pack

Cizojazyčné knihy

Oxford University Press New Oxford Bookworms Library 1 A Little Princess Audio CD Pack

Hodnocení: 1x
  • 4

Oxford Bookworms Library New Edition 1 a Little Princess with Audio CD Pack - Burnett, F. H.. Sara Crewe is a very rich little girl. She first comes to England when she is seven, and her father takes her to Miss Minchin's school in London. Then he goes back to his work in India. Sara is very sad at first, but she ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oxford University Press New Oxford Bookworms Library 1 A Little Princess Audio CD Pack

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 143 Kč

Publikace: OXFORD BOOKWORMS LIBRARY New Edition 1 A LITTLE PRINCESS AUDIO CD PACK - BURNETT, F. H.. Popis edice: Sara Crewe is a very rich little girl. She first comes to England when she is seven, and her father takes her to Miss Minchin's school in London. Then he goes back to his work in India. Sara is very sad at first, but she soon makes friends at Publikace: OXFORD BOOKWORMS LIBRARY New Edition 1 A LITTLE PRINCESS AUDIO CD PACK - BURNETT, F. H.. ... a dál?

Produkt Oxford University Press New Oxford Bookworms Library 1 A Little Princess Audio CD Pack

Oxford University Press New Oxford Bookworms Library 1 A Little Princess Audio CD Pack - parametry

Název produktu: Oxford University Press New Oxford Bookworms Library 1 A Little Princess Audio CD Pack
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Oxford Bookworms Library New Edition 1 a Little Princess with Audio CD Pack - Burnett, F. H.. Sara Crewe is a very rich little girl. She first comes to England when she is seven, and her father takes her to Miss Minchin's school in London. Then he goes back to his work in India. Sara is very sad at first, but she soon makes friends at school. But on her eleventh birthday, something terrible happens, and now Sara has no family, no home, and not a penny in the world ...The Oxford Bookworms Library offers high-quality storytelling and a great reading experience, with a world wide range of classic and modern fiction, non-fiction and plays. Bookworms include original and adapted texts in seven carefully graded language stages (Starter to Stage 6), which take learners from beginner to advanced level.Key FeaturesAll 'Oxford Bookworms Library' titles are fully illustrated.The Activities section at the back of each title has been extended to include extra activities before, while and after reading, helping students to interact with the text and get the most out of each story.Each title also has an Introduction, a Glossary of key topic words, and an informative 'About the Author' section. Oxford Bookworms Library New Edition 1 a Little Princess with Audio CD Pack - Burnett, F. H. od nakladatelství Oxford University Press v kategorii Oxford Bookworms Library | Stage 1 (A1/A2, 400 headwords) za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anglická četba - Oxford Bookworms - pokročilost 1 - 400 slov. Sara Crewe je velmi bohatá holčička. Poprvé přijde do Anglie, když jí je sedm, její otec ji vezme do školy Miss Minchin v Londýně. Potom se otec vrátí ke své práci v Indii. Ze začátku je Sara velmi smutná, ale brzy se spřátelí s dětmi ve škole. Na její jedenácté narozeniny se ale stane něco hrozného, a teď Sara nemá rodinu, žádný domov, ani peníze ... zjednodušená anglická četba s poslechovým CD ( úroveň 1) - Sara Crewe se jako mladá bohatá dívenka dostává do školy v Anglii, postupně si nalezne kamarády, ale v den jejích 11. narozenin se stane něco strašného, ztratí rodinu, přijde o peníze... Kniha napsaná v cizým jazyce. Je velmi čtivá. Vhodná i pro trénování cizího jazyka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.