Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oxford University Press New Headway English Course

Učebnice/Odborná literatura

Oxford University Press New Headway English Course

Hodnocení: 1x
 • 3.5

Publikace: NEW HEADWAY SLOVNÍČEK A PŘEHLED MLUVNICE PRO ÚROVNĚ BEGINNER, ELEMENTARY A PRE-INTERMEDIATE - SOARS, J.;SOARS, L.. Jazyková úroveň: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, AdvancedPopis:Učebnice, pracovní sešit (s klíčem nebo bez), audio kazety nebo audio cd, kazeta nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 3.33
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oxford University Press New Headway English Course

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 150 Kč

Anotace: New Headway English Course - Slovníček a přehled mluvnice pro první tři úrovně ... a dál?

Produkt Oxford University Press New Headway English Course

Oxford University Press New Headway English Course - parametry

Název produktu: Oxford University Press New Headway English Course
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 3.5
Podrobný popis:
 • Publikace: NEW HEADWAY SLOVNÍČEK A PŘEHLED MLUVNICE PRO ÚROVNĚ BEGINNER, ELEMENTARY A PRE-INTERMEDIATE - SOARS, J.;SOARS, L.. Jazyková úroveň: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, AdvancedPopis:Učebnice, pracovní sešit (s klíčem nebo bez), audio kazety nebo audio cd, kazeta nebo audio cd k pracovnímu sešitu pro studenta, učitelská příručka, teacher’s resource book – nový materiál s konverzačními hrami a aktivitami k doplnění výuky, New Headway Intermediate - Maturita Workbook - NOVINKA 2006, pracovní sešit elementary a pre-intermediate s českým slovníčkem, CD-Romy, DVD, internetové stránky, české slovníčky k novým dílům - NOVINKA 2006 .Hlavní znaky:
 • Nejoblíbenější šestidílný kurz pro dospělé a mládež.
 • Pozor! New Pre-Intermediate, New Edition!
 • Nejužívanější učebnice pro středoškoláky a jazykové školy oceněná řadou cen, velmi úspěšná u studentů i učitelů.
 • Kombinuje to nejlepší z tradičních metod s nejnovějšími vyučovacími postupy.
 • Zcela nový design a ilustrace, všechny díly aktualizovány, zařazeny nové svěží texty, zajímavé materiály z autentických zdrojů.
 • Zkrácení poslechů a čtení s větším důrazem na konverzační aktivity.
 • Množství kopírovatelných materiálů včetně testů a Stop and Check sekce v učitelské příručce, která slouží učiteli k zopakování a konsolidaci probrané látky.
 • Ke všem dílům zdarma testy. Doplňkové materiály: New Headway Video/DVD Čtyři úrovně nové video série ke kurzu New Headway English Course. New Headway Interactive CD-ROM Doplňkový interaktivní materiál k učebnicím New Headway English Course. New Headway Pronuntiation Course 4 úrovně: Elementary až Upper-Intermediate. Kurz anglické výslovnosti procvičující jednotlivé zvuky, přízvuk, intonaci i souvislý projev. New Headway Talking Points 20 témat pokrývajících slovní zásobu k maturitní zkoušce Oxford Practice Grammar Novinka 2006 - série gramatik s CD-Rom od začátečníků pro pokročilé Oxford Elementary Learner's Dictionary Novinka 2006 - užitečný výkladový slovník při prvních krocích v učení. Oxford Wordpower Dictionary Novinka 2006 - výkladový slovník s CD-Romem pro středně pokročilé Oxford Advanced Learner's Dictionary + Compass CD-ROM Sedmé vydání nejoblíbenějšího a nejprodávanějšího výkladového slovníku (první vydání A. S. Hornby 1948) Oxford Bookworms Library Oblíbené četby pro začátečníky i pokročilé (Novinka 2006 - vyšší úrovně s nahrávkami na CD)Internetové stránky:Pro učitele - texty nahrávkám, rady, křížovky, odkazy, Common European Framework of Reference a Headway, čtení a komunikativní aktivity navíc, warmers, filers, nápady a články od různých učitelů, techniky zkoušek, http://www.oup.com/elt/catalogue/teachersites/headway/?cc=cz Pro studenty - Phase Builder, Word of the Week, Study Calendar, hádanky, hry, interaktivní cvičení ke všem dílům: http://www.oup.com/elt/global/products/headway/ Ukázky: OBSAH: Beginner http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-437631-1-a.pdf Elementary http://fds.oup.com/www.ou

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.