Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Oxford University Press New Headway Advanced TEACHER´S BOOK

Cizojazyčné knihy

Oxford University Press New Headway Advanced TEACHER´S BOOK

Hodnocení: 1x
  • 4

Meodická příručka - anglický jazyk SŠ - AJ - Headway. Nejoblíbenější šestidílný kurz pro dospělé a mládež (Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate, Advanced). Nejužívanější učebnice pro středoškoláky a jazykové školy oceněná řadou cen, velmi úspěšná u studentů i učitelů. Kombinuje to ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oxford University Press New Headway Advanced TEACHER´S BOOK

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 426 Kč

Publikace: NEW HEADWAY ADVANCED TEACHER´S BOOK - SOARS, J.;SOARS, L.. Popis edice: Six-level general English course for adults The world's best-selling adult English course - a perfectly-balanced syllabus, strong grammar focus, and full support at all six levels. Each unit covers language input - language focus, vocabular Publikace: NEW HEADWAY ADVANCED TEACHER´S BOOK - SOARS, J.;SOARS, L.. ... a dál?

Produkt Oxford University Press New Headway Advanced TEACHER´S BOOK

Oxford University Press New Headway Advanced TEACHER´S BOOK - parametry

Název produktu: Oxford University Press New Headway Advanced TEACHER´S BOOK
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 426 Kč
Maximální cena: 541 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Meodická příručka - anglický jazyk SŠ - AJ - Headway. Nejoblíbenější šestidílný kurz pro dospělé a mládež (Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate, Advanced). Nejužívanější učebnice pro středoškoláky a jazykové školy oceněná řadou cen, velmi úspěšná u studentů i učitelů. Kombinuje to nejlepší z tradičních metod s nejnovějšími vyučovacími postupy. Zcela nový design a ilustrace, všechny díly aktualizovány, zařazeny nové svěží texty, zajímavé materiály z autentických zdrojů. Zkrácení poslechů a čtení s větším důrazem na konverzační aktivity. Množství kopírovatelných materiálů včetně testů a Stop and Check sekce v učitelské příručce, která slouží učiteli k zopakování a konsolidaci probrané látky. Má doložku MŠMT. Více informací: www.oup.com/elt/teacher/headway Učebnice Pracovní sešit (s klíčem nebo bez) Kazety nebo audio CD Kazeta nebo audio CD k pracovnímu sešitu pro studenta Učitelská příručka Teachers Resource Book (nový materiál s konverzačními hrami a aktivitami) Pracovní sešit Elementary a Pre-intermediate s českým slovníčkem Testy zdarma ke všem dílům Slovníček a přehled mluvnice (s výslovností, v jedné knížce k Beginner,Elementary,Pre-Intermediate,přehled mluvnice podle jednotlivých lekcí s českým vysvětlením) Anglicko-český slovníček k Intermediate New Ed. na www.oup.com/elt Publikace: NEW HEADWAY ADVANCED TEACHER´S BOOK - SOARS, J.;SOARS, L.. Six-level general English course for adults The world's

best-selling adult English course - a perfectly-balanced syllabus,

strong grammar focus, and full support at all six levels. Each unit

covers language input - language focus, vocabulary, spoken English

- and skills development (reading, speaking, listening, and

writing) to create a complete syllabus for students. Throughout the

book, Music of English and Spoken English help students' speaking.

These features show learners how to use tone, stress, and informal

phrases to express the right meaning and sound natural in

conversation. Key features Integrated-skills syllabus and a clear

grammar focus Everyday English in every unit Music of English

feature - for stress and intonation Spoken English - for informal

phrases in speech 12 units Tapescripts, grammar reference, extra

material, and phonetic symbols Publikace: NEW HEADWAY ADVANCED TEACHER´S BOOK - SOARS, J.;SOARS, L.. Metodika pro učitele vysvětluje vyučovací postupy, obsahuje doplňkové aktivity, testy určené ke kopírování a podrobné odpovědi ke cvičením. The long-awaited, totally new edition of the Advanced level, providing a real challenge and stimulus for Advanced learners.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.