Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Otto Janka: Čas skautů

Knihy

Otto Janka: Čas skautů

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V roce 2007 měl skauting sto let. Ale třeba příběh skautingu začíná již mnohem dřív. Třeba začíná už v polovině devatenáctého století třemi větami amerického filozofa Ralpha Waldo Emersona: Přicházejte do přírody s úctou a hledejte poučení, které do ní uložil Bůh. Stromy v lese? To jsou přece přestrojení misionáři. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čas skautů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Otto Janka: Čas skautů koupíte i tady

Specifikace Otto Janka: Čas skautů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 167 Kč

Publicista a spisovatel, autor známých knih o skautech ( Tábor nad vodopády, Černá je řeka legionářů a další), v tomto sborníku vzdal hold dvaceti význačným postavám prvního století skautského hnutí ... a dál?

Produkt Otto Janka: Čas skautů

Otto Janka: Čas skautů - parametry

Název produktu: Otto Janka: Čas skautů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V roce 2007 měl skauting sto let. Ale třeba příběh skautingu začíná již mnohem dřív. Třeba začíná už v polovině devatenáctého století třemi větami amerického filozofa Ralpha Waldo Emersona: Přicházejte do přírody s úctou a hledejte poučení, které do ní uložil Bůh. Stromy v lese? To jsou přece přestrojení misionáři. Ale třeba příběh skautingu začíná ještě o sto let dřív, třeba začíná už v osmnáctém století, když francouzký filozof Jean Jacques Rousseau učil Emila zatloukat hřebíky, aby se mohl stát pánem svého osudu. Ve své učební osnově počítal s tím, že se asi Emil praští kladivem do prstu. To bylo první, co Emila naučil - zatloukat hřebíky tak, aby se praštil kladivem do prstu jen jednou. Kdybych měl odvahu - která mi chybí - napsal bych, že velký příběh skautingu je příběhem těch, kteří se v pravý čas a na pravém místě - praštili při zatloukání hřebíku kladivem do prstu a pak se šli toulat lesem s otevřenýma očima. Publikace: Čas skautů - Otto Janka. Publicista a spisovatel, autor známých knih o skautech ( Tábor nad

vodopády, Černá je řeka legionářů a další), v tomto sborníku vzdal

hold dvaceti význačným postavám prvního století skautského hnutí -

od R.Baden-Powella a E.T. Setona i A.B. Svojsíka či J.

Roslera-Ořovského až po dnešek, a začátkům vodáctví u nás. Publikace: Čas skautů - Otto Janka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.