Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Otakar Brandos Západní Tatry Roháče

Knihy naučná literatura

Otakar Brandos Západní Tatry Roháče

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Turistický průvodce Vedle popisu řady túr a výstupů na všechny významné vrcholy jako je Bystrá, Baranec, Volovec, Ostrý Roháč, Tri kopy, Baníkov či Sivý vrch tady naleznete i podrobný popis přechodu hlavního hřebene Západních Tater. V úvodu turistického průvodce se také dozvíte základní informace o místní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Otakar Brandos Západní Tatry Roháče koupíte i tady

Specifikace Otakar Brandos Západní Tatry Roháče

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 113 Kč

Turistický průvodce Vedle popisu řady túr a výstupů na všechny významné vrcholy jako je Bystrá, Baranec, Volovec, Ostrý Roháč, Tri kopy, Baníkov či Sivý vrch tady naleznete i podrobný popis přechodu hlavního hřebene Západních Tater. V úvodu turistického průvodce se také dozvíte základní informace o místní přírodě, o počasí a sněhových podmínkách podle dlouhodobých ukazatelů aj. Naleznete tady tipy na ubytování na horských chatách či v bivacích a velkou řadu dalších užitečných » ... a dál?

Produkt Otakar Brandos Západní Tatry Roháče

Otakar Brandos Západní Tatry Roháče - parametry

Název produktu: Otakar Brandos Západní Tatry Roháče
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Turistický průvodce Vedle popisu řady túr a výstupů na všechny významné vrcholy jako je Bystrá, Baranec, Volovec, Ostrý Roháč, Tri kopy, Baníkov či Sivý vrch tady naleznete i podrobný popis přechodu hlavního hřebene Západních Tater. V úvodu turistického průvodce se také dozvíte základní informace o místní přírodě, o počasí a sněhových podmínkách podle dlouhodobých ukazatelů aj. Naleznete tady tipy na ubytování na horských chatách či v bivacích a velkou řadu dalších užitečných informací. Místopisný rejstřík průvodce je doplněn mapkami, oblíbenými rozhledovými růžicemi a také panoramatickými fotografiemi s popisy významných vrcholů a sedel. Uživatelé GPS tady naleznou přehlednou tabulku s polohami nejvýznamnějších vrcholů a sedel, ale také horských chat a útulen, které slouží k jednorázovému přespání při přechodu hlavního hřebene aj.Západní Tatry. Roháče. Kdo z turistů by neslyšel tato jména. Západní Tatry jsou snem řady turistů. A oprávněně. Roháče patří k jedněm z nejkrásnějších a nejvíce fascinujících karpatských pohoří. Hory nás sice neomráčí svou výškou či strmostí vrcholů, ale jejich travnaté vrcholy a hřebeny, hluboké a dlouhé doliny s plesy chytí za srdce určitě každého návštěvníka. Z jejich vrcholů se otevírají překrásné pohledy na sousední pohoří. Tento průvodce je doplněn mapkami, rozhledovými růžicemi a také panoramatickými fotografiemi s popisy vrcholů a sedel. Uživatele GPS tady naleznou přehlednou tabulku s polohami nejvýznamnějších vrcholů a sedel, ale také horských chat a útulen, které slouží k jednorázovému přespání při přechodu hlavního hřebene. Popis přechodu hlavního hřebene a řady dalších túr, informace o dopravě, ubytování aj. Podrobný turistický průvodce - v češtině. Tento průvodce z oblíbené edice obsahuje: - abecedně řazený místopisný seznam s krátkými popisy a množstvím barevných fotografií ( s důrazem na přírodní bohatství ) - 17 podrobně zpracovaných návrhů túr s přesným popisem průběhu trasy a informacemi o časovém rozvrhu, náročnosti a celkovém převýšení - hřebenovku Západních Tater - barevné fotografie panoramat s popisy nejvýznamnějších vrcholů a sedel - jednoduché barevné mapky - tabulku se zeměpisnými polohami vybraných bodů - časové rozpisy túr - specializovanou kapitolu věnující se místní fauně a flóře - tipy na ubytování s kontakty atd. Turistický průvodce po slovenských horách. Hlavní náplní průvodce je turistický obsah, velký prostor je také věnován přírodě. 16 stran barevné obrazové přílohy v podobě panoramatických rozhledů, rozhledové růžice. Popis přechodu hlavního hřebene celých Západních Tater, další řada túr, užitečné informace o oblasti, dopravě a ubytování. Zeměpisné polohy pro uživatele GPS. Otakar Brandos ; Otakar Brandos Turistický průvodce SKY Kniha, čeština, 224 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.