Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ota Pavel: Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců

Knihy

Ota Pavel: Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců

Hodnocení: 1x
  • 4

Čtenáři románů Patricka Taylora znají Kinky Kincaidovou jako pohodovou hospodyni, která se stará o dva často velice přepracované doktory. Příhody, které prožívá v malebném irském městečku Ballybucklebo, jsou tak opravdické, jako by tady žila odjakživa. Zdání však klame. Naše milá Kinky se narodila a vyrůstala jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak jsem potkal ryby / ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ota Pavel: Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců koupíte i tady

Specifikace Ota Pavel: Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 164 Kč

Jak jsem potkal ryby Smrt krásných srnců

Ilustracemi doprovodil Vladimír Renčín. ... a dál?

Produkt Ota Pavel: Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců

Ota Pavel: Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců - parametry

Název produktu: Ota Pavel: Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čtenáři románů Patricka Taylora znají Kinky Kincaidovou jako pohodovou hospodyni, která se stará o dva často velice přepracované doktory. Příhody, které prožívá v malebném irském městečku Ballybucklebo, jsou tak opravdické, jako by tady žila odjakživa. Zdání však klame. Naše milá Kinky se narodila a vyrůstala jako Maureen O\'Hanlonová na farmě v hrabství Cork v Irsku. Jako malá měla hlavu plnou snů, velké romantické srdce a k tomu zdědila po své matce zvláštní dar vidět ,za hranice života\', do říše tajemných sil - dobrých i zlých duchů a jiných kouzelných bytostí, jejichž srdceryvný nářek zaslechla kdysi poprvé za jedné zasněžené noci. Z dívenky vyrostla mladá sebevědomá slečna, která se nechce kvůli lásce vzdát svých snů a plánů. Roztáčí se napínavý příběh, ve kterém svou roli sehrají i staré irské legendy a pověry, příběh, který dívku nakonec dovede k poznání, že...   Tematicky uspořádaná příručka, která v 18 kapitolách pokrývá základní komunikační situace. Zamýšlena je především pro rychlé vyhledání informací při setkáních s cizinci za hranicemi i doma, hodit se vám ale bude také při soustavném studiu jazyka jako doplňková pomůcka. Kromě větné a slovní zásoby obsahuje navíc přehled výslovnosti, stručné seznámení s mluvnicí, vybrané reálie, podrobný obsah a abecední rejstřík. Příručka je určena všem, kdo se angličtinu učí nebo kdo ji používají, a to od začátečníků až po středně pokročilé, případně pokročilé (ve stupnici podle Evropského jazykového rámce od úrovně A1 až po B2, případně C1). Publikace: Jak jsem potkal ryby, Smrt krásných srnců - Ota Pavel. Jak jsem potkal ryby Ota Pavel vědomě navázal na úspěšnou sbírku

Smrt krásných srnců. Opustil definitivně svět sportovců a sportu a

vrátil se opět do krajin svého dětství a mládí na Buštěhrad, na

Berounku, k řekám, potokům a mořím... Hrdiny jeho povídek jsou opět

členové rodiny v čele s "povedeným tatínkem", bratry Jirkou a

Hugem, ale prim tu hraje příroda, ryby především ... A hlavně

pokora a úcta k člověku. Publikace: Jak jsem potkal ryby, Smrt krásných srnců - Ota Pavel. Povídky Oty Pavla patří mezi ty majstrštyky české literatury, které zpřítomňují zázraky neopakovatelného světa dětství. Dějištěm Pavlových magických příběhů - oživlých vzpomínek na dobrodružství s tatínkem, na život se staršími brášky, na převozníka, rybáře a pytláka Proška - je křivoklátská krajina, Berounka a její vesnické okolí, ve skutečnosti ale pohádková krajina úžasu a prvotního překvapení nad světem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.