MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Osho: Láska, svoboda, samota

Ostatní z kategorie knihy

Osho: Láska, svoboda, samota

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788081000096

Jestliže si musím vybrat mezi slovy Láska a Bůh, zvolím lásku, zapomenu vše o Bohu, protože ti, kdo znají lásku, znají Boha. Obráceně to však neplatí. Ti, kdo přemýšlejí o Bohu a filosofují o něm, možná nikdy nepoznají lásku - a ani nikdy nepoznají Boha. "Jestliže si musím vybrat mezi slovy Láska a Bůh, zvolím ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73273
skladem

Jaké má kniha
Láska, svoboda, samota
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Osho: Láska, svoboda, samota

Čerstvá hodnocení Osho: Láska, svoboda, samota

  • 5

Tomica92, 27. listopadu 2015

Je ťažké hodnotit Oshove učenie, ale táto knížka sa mi najviac páčila. Pochopila som, že jeho veta "Nezapomínejte, že člověk, jenž ví, jak být sám, není nikdy osamělý" je pravdivá...okrem iného .


Specifikace Osho: Láska, svoboda, samota

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 231 Kč

Kniha – autor Osho, 238 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná. Mimořádně oblíbený duchovní učitel Osho mluví o mezilidských vztazích ve světle neschopnosti většiny lidí být sám. Vysvětluje, že skutečná láska není závislá a majetnická. Vypráví o egu, duši a radostných mystických stavech, které se dají nacházet tak v samotě, jakož i ve spojení s jinými lidmi. Věnuje se tématu sexu, protože právě sexuální stránka vztahů bývá špatně pochopena a vede k velkému utrpení, i tématu soužití, rodiny a různých typů » ... a dál?

Produkt Osho: Láska, svoboda, samota

Osho: Láska, svoboda, samota - parametry

Název produktu: Osho: Láska, svoboda, samota
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 231 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jestliže si musím vybrat mezi slovy Láska a Bůh, zvolím lásku, zapomenu vše o Bohu, protože ti, kdo znají lásku, znají Boha. Obráceně to však neplatí. Ti, kdo přemýšlejí o Bohu a filosofují o něm, možná nikdy nepoznají lásku - a ani nikdy nepoznají Boha. "Jestliže si musím vybrat mezi slovy Láska a Bůh, zvolím lásku, zapomenu vše o Bohu, protože ti, kdo znají lásku, znají Boha. Obráceně to však neplatí. Ti, kdo přemýšlejí o Bohu a filosofují o něm, možná nikdy nepoznají lásku - a ani nikdy nepoznají Boha." "Lásku zná velmi málo lidí na světě. Jsou to lidé, kteří se vnitřně ztišili a díky tomuto tichu a klidu navázali kontakt se svou nejniternější podstatou, se svou duší. Jakmile jste v kontaktu se svou duší, přestává být vaše láska vztahem a stává se vaším stínem. Kamkoliv jdete, s kýmkoli jste, milujete." Slavného duchovního učitele Osha není třeba představovat. V této knize mluví z hlubšího pohledu o všem, co souvisí s láskou a vztahy mezi lidmi. Nakladatelství

Eugenika 2007 Počet stran 237 Vazba brožovaná Láska, svoboda, samota - Osho "Mimořádně oblíbený duchovní učitel Osho mluví o mezilidských vztazích ve světle neschopnosti většiny lidí být sám. Vysvětluje, že skutečná láska není závislá a majetnická. Vypráví o egu, duši a radostných mystických stavech, které se dají nacházet tak v samotě, jakož i ve spojení s jinými lidmi. Věnuje se tématu sexu, protože právě sexuální stránka vztahů bývá špatně pochopena a vede k velkému utrpení, i tématu soužití, rodiny a různých typů vztahů. Odpovídá na časté a odvěké otázky typu: Je lepší žít celý život s jedním člověkem, nebo střídat partnery? Jak zjistím, zda je do mě někdo opravdu zamilovaný a nehraje jen nějakou hru? Jaký je rozdíl mezi vnitřní odpoutanosti a lhostejností? Jaký je rozdíl mezi sexuální touhou a láskou? ... a mnohé další. Názory mistra jsou inspirující, povznášející a osvobozující. A vždy směřují k větší, hlubší a prostornější lásce. " z kategorie Knihy | Naučná literatura od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Slavného duchovního učitele Osha není třeba představovat. V tomto textu mluví z hlubšího pohledu o všem, co souvisí s láskou a vztahy mezi lidmi.

Autor: OshoRok vydání: 2007Vazba: Brožovaná bez přebalu matnáISBN: 978-80-8100-009-6Počet stran: 238Rozměry: 202,0 x 133,0 x 17,0


Recenze Osho: Láska, svoboda, samota

Tomica92, 27. listopadu 2015Je ťažké hodnotit Oshove učenie, ale táto knížka sa mi najviac páčila. Pochopila som, že jeho veta "Nezapomínejte, že člověk, jenž ví, jak být sám, není nikdy osamělý" je pravdivá...okrem iného .
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Osho: Láska, svoboda, samota

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.