Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii

Učebnice/Odborná literatura

Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii - Adéla Holubová , kol. , Jana Marečková , Helena Novotná. Tato publikace, která je svým zaměřením na českém trhu zcela ojedinělá, je určena nejen studentům zdravotnickým oborů na lékařských či zdravotně sociálních fakultách a vyšších odborných školách, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89399
skladem

Jaké má kniha
Ošetřovatelská péče v g..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii koupíte i tady

Specifikace Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 310 Kč

Tato publikace, která je svým zaměřením na českém trhu zcela ojedinělá, je určena nejen studentům zdravotnickým oborů na lékařských či zdravotně sociálních fakultách a vyšších odborných školách, ale také všeobecným sestrám. ... a dál?

Produkt Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii

Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii - parametry

Název produktu: Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 310 Kč
Maximální cena: 420 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii - Adéla Holubová , kol. , Jana Marečková , Helena Novotná. Tato publikace, která je svým zaměřením na českém trhu zcela ojedinělá, je určena nejen studentům zdravotnickým oborů na lékařských či zdravotně sociálních fakultách a vyšších odborných školách, ale také všeobecným sestrám, kterým poskytne nejnovější poznatky z daných oborů a pomůže tak zkvalitnit péči o jejich klienty. Akademickým pracovníkům poslouží jako kvalitní podklad pro výuku. Jedinečnost této učebnice spočívá v jejím pojetí. Většina kapitol je zpracována formou ošetřovatelského procesu či standardizovaného ošetřovatelského postupu. Velkým pozitivem knihy je též použití NANDA taxonomie II, která je dnes již nezbytným prvkem ošetřovatelské diagnostiky. Prostudováním této publikace získají čtenáři základy medicínské problematiky, budou umět rozpoznávat ošetřovatelské problémy klienta, správně přiřadit ošetřovatelskou diagnózu, plánovat, realizovat, hodnotit ošetřovatelskou péči a vhodně edukovat nemocné. Naučí se asistovat lékaři při specializovaných výkonech a vyšetřeních, na která budou umět klienty správně připravit. Získají též dobrý přehled o farmakologických přípravcích používaných v gastroenterologii a hepatologii. Množství použitých tabulek, ilustračních obrázků a barevných fotografií umocňuje didaktický charakter publikace. Publikace: Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii - Adéla Holubová , kol. , Jana Marečková , Helena Novotná.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.