Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ortega Yolanda Mateos: Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná

Učebnice/Odborná literatura

Ortega Yolanda Mateos: Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná - Ortega Yolanda Mateos. Stručný a srozumitelný přehled mluvniceVýstižně definované gramatické jevy jsou doloženy velkým množstvím příkladů ze současného jazyka. Kniha zvlášť upozorňuje na typické chyby, kterých se čeští mluvčí dopouštějí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ortega Yolanda Mateos: Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná koupíte i tady

Specifikace Ortega Yolanda Mateos: Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 100 Kč

Příručka stručných, jasných a srozumitelných přehledů mluvnice.Kniha zvlášť upozorňuje na typické chyby, kterých se čeští mluvčí dopouštějí nejčastěji. Podrobný věcný rejstřík umožní vám všem (studentům ve školách i samoukům, učitelům i široké veřejnosti) rychle vyhledat a snadno pochopit kterýkoli ze základních jazykových jevů nebo si již osvojené znalosti o něm oživit a zopakovat. (moderní, přehledná, srozumitelná) ... a dál?

Produkt Ortega Yolanda Mateos: Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná

Ortega Yolanda Mateos: Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná - parametry

Název produktu: Ortega Yolanda Mateos: Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná - Ortega Yolanda Mateos. Stručný a srozumitelný přehled mluvniceVýstižně definované gramatické jevy jsou doloženy velkým množstvím příkladů ze současného jazyka. Kniha zvlášť upozorňuje na typické chyby, kterých se čeští mluvčí dopouštějí nejčastěji.Podrobný věcný rejstřík umožňuje všem (studentům ve školách i samoukům, učitelům i široké veřejnosti) rychle vyhledat kterékoliv ze základních gramatických pravidel. Práci s příručkou zjednodušují grafické symboly odkazující na informace o pravidlech, výjimkách, shrnujících pasážích či tipech, jak se učit efektivněji. Stručná gramatika španělštiny - Moderní, přehledná, srozumitelná - Ortega Yolanda Mateos od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Příručka stručných, jasných a srozumitelných přehledů mluvnice. Práci s ní zjednodušují grafické symboly, které odkazují k informacím o pravidlech, výjimkách, k shrnujícím pasážím či k tipům, jak se lépe učit. Výstižně definované a vysvětlené gramatické jevy jsou doloženy na množství příkladů ze současného jazyka, doplněných českým překladem. Kniha zvlášť upozorňuje na typické chyby, kterých se čeští mluvčí dopouštějí nejčastěji. Podrobný věcný rejstřík umožní vám všem (studentům ve školách i samoukům, učitelům i široké veřejnosti) rychle vyhledat a snadno pochopit kterýkoli ze základních jazykových jevů nebo si již osvojené znalosti o něm oživit a zopakovat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.