Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Orlova a N.: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD

Učebnice/Odborná literatura

Orlova a N.: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Publikace: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD - kol.. Nová třídílná učební sada Klass je určena především pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na středních školách. Obsah i metodické zpracování celého souboru odpovídá požadavkům Společného evropského referenčního rámce (SERR) pro jazyky. Koncepce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Orlova a N.: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD koupíte i tady

Specifikace Orlova a N.: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 360 Kč

Nová třídílná učební sada Klacc je určena především pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na středních školách. Obsah i metodické zpracování celého souboru odpovídá požadavkům Společného evrops ... a dál?

Produkt Orlova a N.: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD

Orlova a N.: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD - parametry

Název produktu: Orlova a N.: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 360 Kč
Maximální cena: 461 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD - kol.. Nová třídílná učební sada Klass je určena především pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na středních školách. Obsah i metodické zpracování celého souboru odpovídá požadavkům Společného evropského referenčního rámce (SERR) pro jazyky. Koncepce učebnice Klass reaguje na aktuální potřeby a nároky studentů i učitelů středních škol, rozvoj komunikativních kompetencí je doplňován systematickým shrnováním jazykových poznatků. Učebnice prosazuje aktivní přístup k učení. Zvláštní pozornost je věnována poslechu s porozuměním a mluvenému projevu. Autorky čerpají své náměty z dlouholetých pedagogických zkušeností a velký význam kladou na orientaci na současnou živou ruštinu a jazyk mladých lidí. Důležité aspekty: - dvojjazyční pokyny, CD namluvená rodilými mluvčími - Atraktivní grafické zpracování - Témata blízká cíloví skupině ve věku 15-19 let - Hlavní protagonisté provázejí všemi třemi díly - Různorodost cvičení (od práce pro jednotlivce až po týmovou spolupráci, od silně řízených až po volné vyjadřování) - Autonomní učení (osvojování si slovní zásoby a gramatických pravidel) - Přehlednost a srozumitelnostUčebnice Klass 2 se skládá z integrovaného pracovního sešitu, 2 CD namluvených rodilými mluvčími a obsahuje 9 lekcí (7 lekcí + 2 lekce opakovací). Ke knize je připojen gramatický přehled a rusko-český slovníček, učebnice je také doplněna mapou Ruska. Jednotlivé díly a lekce jsou tematicky propojeny skupinou studentů, v prvním díle Veronika přijíždí se svými rodiči do Petrohradu a začíná studovat v ruské škole. Struktura lekce: - Vstupní strana seznamuje s cíli lekce, představuje téma lekce - Na dalších stranách se nacházejí cvičení a aktivity různého typu - Práce s poslechovým textem bez opory psaného textu - Práce s poslechovým textem obsahujícím základní lexiko-gramatický materiál dané lekce - Čtení s porozuměním – dialogy, stručné texty, rozvoj jazykových prostředků - Důraz na rozvoj a osvojení ústního projevu - Důraz na osvojení a upevnění grafické podoby jazyka - V lekci se objevují pomocné rámečky se stručným představením gramatiky, slovní zásoby nebo reálií - Součástí každé lekce je tematicky propojený projekt, který studenti vypracovávají samostatně nebo ve skupinách - Fonetická a gramaticko-lexikální cvičení naleznete na závěr každé lekce - Poslední strana obsahuje strukturovaný přehled a výklad probrané gramatiky v českém jazyce Integrovaný pracovní sešit: - Studenti opakují a procvičují všechna témata probraná v učebnici - Velké množství různorodých materiálů na procvičování všech jazykových dovedností: poslech, mluvení, psaní i čtení Publikace: Klacc! 2 - Ruština pro SŠ - Učebnice + PS + 2CD - kol..Třídílná sada učebnic je napsána pro studenty středních škol, kteří začínají s ruským jazykem a dovede je na úroveň B1 SERR. Obsah i metodické zpracování celého souboru odpovídá požadavkům Společného referenčního rámce pro jazyky. Celý komplet tvoří tři díly: Klacc! 1, Klac


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.