Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ondřej Weigel: Autoškola 2011 - Pravidla, značky, testy

Učebnice/Odborná literatura

Ondřej Weigel: Autoškola 2011 - Pravidla, značky, testy

Hodnocení: 1x
  • 4

Pravidla, značky, testy Aktualizováno pro rok 2011Učebnice je určena nejen pro žáky autoškol, ale i pro běžné řidiče a řidiče referentských vozidel, kteří si potřebují zopakovat dopravní značky, nové dopravní předpisy a otestovat své znalosti prostřednictvím oficiálních testových otázek. Kniha je doplněna kapitolou o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Autoškola 2011 - Pravid..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ondřej Weigel: Autoškola 2011 - Pravidla, značky, testy koupíte i tady

Specifikace Ondřej Weigel: Autoškola 2011 - Pravidla, značky, testy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 106 Kč

Doplněné vydání učebnice pro autoškoly je aktualizováno k 5.3.2010 a obsahuje veškeré nové zkušební testové otázky i úplné aktualizované znění silničního zákona č. 361/2000 Sb. Obsah knihy je určen pr ... a dál?

Produkt Ondřej Weigel: Autoškola 2011 - Pravidla, značky, testy

Ondřej Weigel: Autoškola 2011 - Pravidla, značky, testy - parametry

Název produktu: Ondřej Weigel: Autoškola 2011 - Pravidla, značky, testy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pravidla, značky, testy Aktualizováno pro rok 2011Učebnice je určena nejen pro žáky autoškol, ale i pro běžné řidiče a řidiče referentských vozidel, kteří si potřebují zopakovat dopravní značky, nové dopravní předpisy a otestovat své znalosti prostřednictvím oficiálních testových otázek. Kniha je doplněna kapitolou o poskytování první pomoci a texty k předmětu Ovládání a údržba vozidla. OBSAH: Úvodem Provoz na pozemních komunikacích (úplné znění zákona č. 361/2000 Sb.). Jízda vozidly. Jízda ve zvláštních případech. Zastavení a stání. Železniční přejezd. Osvětlení vozidel. Provoz na dálnici. Provoz v obytné a pěší zóně. Jízda vozidel s právem přednostní jízdy. Zvláštní ustanovení pro provoz vozidel. Přeprava osob a nákladu. Chůze. Jízda na jízdním kole. Úprava provozu na pozemních komunikacích. Řízení provozu světelnými signály. Zastavování vozidel. Řidičské oprávnění. Zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel. Pravidelné lékařské prohlídky. Zrušení podmínění nebo omezení řidičského oprávnění. Vrácení řidičského oprávnění. Řidičský průkaz. Údaje zapisované do mezinárodního řidičského průkazu. Vydání řidičského průkazu. Zabránění v jízdě a zadržení řidičského průkazu. Zadržení řidičského průkazu. Registr řidičů. Bodové hodnocení porušení povinností stanovených zákonem. Započítávání bodů. Státní správa. Společná, přechodná a závěrečná ustanovení. Změna zákona č. 200/1990 Sb. o přestupcích. Příloha k zákonu č. 361/2000 Sb. Přechodné ustanovení. AUTOŠKOLA – PRAVIDLA, ZNAČKY, TESTY Podmínky provozu vozidel. Právo zástavní k silničnímu vozidlu. Změna údajů v registru silničních vozidel. Vyřazení silničního vozidla z registru silničních vozidel. Silniční vozidlo v provozu. Hodnocení technického stavu vozidla. Přestavba silničního vozidla. Státní správa a státní dozor. Registrace vozidel. Technické prohlídky a měření emisí. Měření emisí. Technické prohlídky. Schvalování tech. způsobilosti a tech. podmínky provozu vozidel. Výbava vozidla. Druhy lékárniček, jejich obsah a výbava a jejich použití podle druhu vozidla. Zásady bezpečné jízdy. Abychom vždy bezpečně do jeli do cíle…. Aktivní a pasivní bezpečnost vozidla. Bezpečnostní pásy. Co ještě můžeme učinit pro naši pasivní bezpečnost? Zdravotnická příprava. Důležitá telefonní čísla. Jak se chovat při dopravní nehodě? Vyproštění zraněného z vozidla. Bezvědomí. Obnova dýchání. Obnova krevního oběhu. Zástava žilního krvácení. Zástava tepenného krvácení. Pomoc při poranění páteře. Pomoc při otevřeném poranění hrudníku. Ošetření zlomenin. Ošetření popálenin. Pomoc přiotravě oxidem uhelnatým (CO). Možnosti použití zdravotních pomůcek. Otázky a odpovědi kezkoušce zovládání a údržby vozidla. Dopravní značky. Oděvní doplňky s označením z retroreflexního materiálu. Úprava provozu na pozemních komunikacích. Umístění svislých dopravních značek. Platnost svislých dopravních značek. Výstražné značky. Značky upravující přednost. Zákazové značky. Příkazové značky. Informativní značky provozní. Informativní značky s


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.