MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ondřej Slanina: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle

Knihy naučná literatura

Ondřej Slanina: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024733135

Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle - Ondřej Slanina. Publikace je přehlednou příručkou mapující nejdůležitější exotické materiály používané v uměleckém řemesle, kdy každé heslo tvoří komplexní informační soubor o původu, povaze, výskytu a užití materiálu, často též s upozorněním na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87907
skladem

Jaké má kniha
Výkladový slovník exoti..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Ondřej Slanina: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle

Specifikace Ondřej Slanina: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 80 Kč

Publikace je přehlednou příručkou mapující nejdůležitější exotické materiály používané v uměleckém řemesle, kdy každé heslo tvoří komplexní informační soubor o původu, povaze, výskytu a užití materiálu, často též s upozorněním na nejzajímavější artefakty uměleckého řemesla v historii, a pokud se dochovaly, i s místem jejich dnešního uložení. Text obsahuje řadu nových informací, které v Čechách dosud nebyly publikovány, a v řadě hesel reviduje chybné a odborně překonané závěry ze starších publikací. Uvádí též staré » ... a dál?

Produkt Ondřej Slanina: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle

Ondřej Slanina: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle - parametry

Název produktu: Ondřej Slanina: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle - Ondřej Slanina. Publikace je přehlednou příručkou mapující nejdůležitější exotické materiály používané v uměleckém řemesle, kdy každé heslo tvoří komplexní informační soubor o původu, povaze, výskytu a užití materiálu, často též s upozorněním na nejzajímavější artefakty uměleckého řemesla v historii, a pokud se dochovaly, i s místem jejich dnešního uložení. Text obsahuje řadu nových informací, které v Čechách dosud nebyly publikovány, a v řadě hesel reviduje chybné a odborně překonané závěry ze starších publikací. Uvádí též staré české, slangové nebo běžně užívané zahraniční názvy materiálů, které okamžitě identifikují konkrétní materiál. V řadě hesel jsou také popsány jednoduché testy k rozpoznání pravosti materiálu i s upozorněním na imitace. Kniha obsahuje i krátkou stať zasvěcení do tématu exotických materiálů v dějinách uměleckého řemesla z hlediska sběratelství a historických fenoménů od Doc. PhDr. Jiřího Dvorského, historika umění a soudního znalce. Slovník je doplněn bohatou obrazovou přílohu vybraných artefaktů. Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle - Ondřej Slanina od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | Encyklopedie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Ondřej Slanina: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.