MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy

Knihy naučná literatura

Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788086803289

Kolik je na světě originálů, co všechno změnil černý čtverec a proč by někdo kradl pisoár? Na takové a mnohé další otázky nabízí odpověď tato vizuálně hravá kniha o moderním umění. Publikace poprvé představuje nejvýznamnější období historie výtvarného umění snadno pochopitelnou a zábavnou formou, která zaujme jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Proč obrazy nepotřebují..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy

Čerstvá hodnocení Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy

  • 3

Sven88, 27. listopadu 2015

Výborná knížka, kdyby byl trošku lepší příběh tak bych neváhal doporučit i dospělým. Anebo naopak příběh vypsutit úplně, to nejdůležitější je stejně v těch poutavých a civilních dialozích. Každopádně povinnost pro všechny, kteří si někdy řikaj: "taková mazanice, to bych zvládl taky"


Specifikace Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 295 Kč

Kolik je na světě originálů, co všechno změnil černý čtverec a proč by někdo kradl pisoár? Na takové a mnohé další otázky nabízí odpověď tato vizuálně hravá kniha o moderním umění. ... a dál?

Produkt Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy

Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy - parametry

Název produktu: Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 370 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kolik je na světě originálů, co všechno změnil černý čtverec a proč by někdo kradl pisoár? Na takové a mnohé další otázky nabízí odpověď tato vizuálně hravá kniha o moderním umění. Publikace poprvé představuje nejvýznamnější období historie výtvarného umění snadno pochopitelnou a zábavnou formou, která zaujme jak děti, tak jejich rodiče. Malí i velcí čtenáři se mohou dozvědět, jaký je rozdíl mezi galerií a muzeem nebo co je to aukce a depozitář. V knize naleznou navíc napínavý detektivní příběh v komiksové podobě a obrazový rejstřík slavných umělců a jejich děl. Informace Rozměry: 240 x 325 mm Počet stran: 100 stran velkého formátu Celobarevné a vázané Rozkládací předsádka Skibiho knihovnička Ahoj, vítám tě do své nové knihovničky, do které jsem pro tebe vybral jen ty opravdu nejpovedenější knížky, které by ti určitě neměly uniknout. Ručím za ně svou medvědí tlapou. S každou z nich se můžeš stulit doma do křesílka a ponořit se do podivuhodných příběhů na jejích stránkách. Můžeš si vybrat tu,

která tě okouzlí na první pohled. Anebo tu, která sice vypadá příliš tlustá nebo tenká nebo snad příliš obyčejná. Jedno ti můžu slíbit – každá má své tajemství, které stojí za to objevit. Hezké čtení přeje medvídek Skibi


Recenze Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy

Sven88, 27. listopadu 2015Výborná knížka, kdyby byl trošku lepší příběh tak bych neváhal doporučit i dospělým. Anebo naopak příběh vypsutit úplně, to nejdůležitější je stejně v těch poutavých a civilních dialozích. Každopádně povinnost pro všechny, kteří si někdy řikaj: "taková mazanice, to bych zvládl taky"

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Ondřej Horák, Jiří Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.