MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen OMEGA Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem

Knihy naučná literatura

OMEGA Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 9788073909871

Výzva k revoluci - Jeho Svatost Dalajláma Tato kniha plná naděje v budoucí zítřky je adresována mladým tohoto tisíciletí, kteří stojí na prahu dospělosti. Jejich právo na život je čím dál větší měrou ohrožováno progresivním řídnutím přírodních zdrojů i celkové biodiverzity, stejně jako nárůstem nacionalismu na pozadí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68702
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme OMEGA Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem

Specifikace OMEGA Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Kniha - autor dalajlama Jeho Svatost; Sofia Stril-Rever, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá. Tato kniha plná naděje v budoucí zítřky je adresována mladým tohoto tisíciletí, kteří stojí na prahu dospělosti. Jejich právo na život je čím dál větší měrou ohrožováno progresivním řídnutím přírodních zdrojů i celkové biodiverzity, stejně jako nárůstem nacionalismu na pozadí společenského, ekonomického a mezigeneračního rozkolu. Podle Dalajlámy nejsou tyto krize nevyhnutelné: způsobili je lidé, a tím pádem je » ... a dál?

Produkt OMEGA Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem

OMEGA Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem - parametry

Název produktu: OMEGA Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Výzva k revoluci - Jeho Svatost Dalajláma Tato kniha plná naděje v budoucí zítřky je adresována mladým tohoto tisíciletí, kteří stojí na prahu dospělosti. Jejich právo na život je čím dál větší měrou ohrožováno progresivním řídnutím přírodních zdrojů i celkové biodiverzity, stejně jako nárůstem nacionalismu na pozadí společenského, ekonomického a mezigeneračního rozkolu. Podle Dalajlámy nejsou tyto krize nevyhnutelné: způsobili je lidé, a tím pádem je dokážou také odčinit. Proto vyzývá k revoluci svědomí a soucitu, která spočívá v odklonu od antropocentrického, individualistického postoji k altruismu a univerzálního smýšlení: všichni jsme součástí zemského ekosystému a každý z nás v něm má svou roli. Plné a vědomé přijetí univerzální zodpovědnosti je v současné době podmínkou pro naše přežití. Kniha přímou a jasnou formou představuje altruismus jako pragmatické řešení palčivých problémů naší doby. „Budoucnost je ve vašich rukou,“ uzavírá dalajláma svou výzvu adresovanou mladým francouzským youtuberům ve jménu celosvětového bratrství a duchu revoluce z roku 1789, jíž jsou následovníky. z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Naučná literatura pro děti od Edice Knihy Omega naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro OMEGA Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.