Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Olga Macíková, Ludmila Mlýnková: Učebnice současné španělštiny, 1. díl

Učebnice/Odborná literatura

Olga Macíková, Ludmila Mlýnková: Učebnice současné španělštiny, 1. díl

Hodnocení: 49x
  • 4

Učebnice současné španělštiny 1.díl od Olgy Macíkové a Ludmily Mlýnkové je určena všem zájemcům o získání základů španělského jazyka, je vhodná také pro samouky. S její pomocí lze rozvinout schopnost komunikovat a psát v běžných životních situacích. Učebnice současné španělštiny 1.díl vychází ze současné evropské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Učebnice současné španě..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Olga Macíková, Ludmila Mlýnková: Učebnice současné španělštiny, 1. díl koupíte i tady

Specifikace Olga Macíková, Ludmila Mlýnková: Učebnice současné španělštiny, 1. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 327 Kč

Jedná se o učebnici obecné španělštiny, vhodnou pro všechny začátečníky. ... a dál?

Produkt Olga Macíková, Ludmila Mlýnková: Učebnice současné španělštiny, 1. díl

Olga Macíková, Ludmila Mlýnková: Učebnice současné španělštiny, 1. díl - parametry

Název produktu: Olga Macíková, Ludmila Mlýnková: Učebnice současné španělštiny, 1. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 327 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 272 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 49 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice současné španělštiny 1.díl od Olgy Macíkové a Ludmily Mlýnkové je určena všem zájemcům o získání základů španělského jazyka, je vhodná také pro samouky. S její pomocí lze rozvinout schopnost komunikovat a psát v běžných životních situacích. Učebnice současné španělštiny 1.díl vychází ze současné evropské španělštiny, na nejdůležitější rozdíly latinsko-americké španělštiny je upozorněno. Obsah: slovní zásoba a frazeologie, výrazy a fráze a gramatický výklad.

Publikace: Učebnice současné španělštiny 1. díl + 3 audio CD - Olga Macíková;Ludmila Mlýnková. Učebnice současné španělštiny – 1. díl je určena všem zájemcům o získání základů španělského jazyka, je vhodná také pro samostudium. S její pomocí lze rozvinout schopnost komunikovat a psát v běžných životních situacích. Učebnice vychází ze současné evropské španělštiny, na nejdůležitější rozdíly latinsko-americké španělštiny je upozorněno. Každá kapitola obsahuje: - slovní zásobu a frazeologii - výrazy a fráze spojené s vybranými konverzačními okruhy - gramatický výklad - cvičení na upevnění znalostí gramatiky a rozvoj komunikačních schopností Na konci knihy naleznete: - klíč ke cvičením - přehled časování sloves - španělsko-český a česko-španělský slovníček Nahrávka namluvená šesticí rodilých mluvčích napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti, najdete zde řadu živých dialogů a poslechových cvičení. O autorech: PhDr. Olga Macíková vyučuje španělštinu na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se specializuje především na výuku odborného jazyka. Během svých dlouhodobých pobytů ve Španělsku (1998-2003) a latinskoamerických zemích (Bolívie, Kuba, Venezuela) získala bohaté zkušenosti jak v oblasti hovorového, tak odborného španělského jazyka. Shromáždila obrovské množství materiálu, který využila při zpracování různých učebnic (viz O. Macíková, L. Mlýnková: Obchodní španělština v našem nakladatelství). Je též spoluautorkou odborných slovníků a skript Vysoké školy ekonomické. PhDr. Ludmila Mlýnková vyučuje španělštinu a portugalštinu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je spoluautorkou řady učebnic zaměřených na obecný i odborný jazyk (J. Jindrová, L. Mlýnková, E. Schalková: Portugalština; O. Macíková, L. Mlýnková: Obchodní španělština). Je autorkou a spoluautorkou skript Vysoké školy ekonomické a věnuje se také překladatelské činnosti. Publikace: Učebnice současné španělštiny 1. díl + 3 audio CD - Olga Macíková;Ludmila Mlýnková. Jedná se o učebnici obecné španělštiny, vhodnou pro všechny začátečníky. U této učebnice se předpokládá výuka s učitelem, je vhodná na gymnáziích, obchodních akademiích, jazykových školách i vysokých školách. Vzhledem k tomu, že je kniha doplněna nahrávkou, klíčem i slovníčkem, lze ji využít i k samostudiu. V průběhu dvou dílů této učebnice se seznámíte s gramatikou a slovní zásobou nutnou pro běžnou komunikaci. autor: Ludmila Mlýnková, Olga Macíková rozměr: 197 x 225 mm vazba: brožovaná lepená počet stránek: 512 určeno: jazyky pro samouky, jazykové učebnice


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.