Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Olga Černá: To je Praha

Knihy pro děti a mládež

Olga Černá: To je Praha

Hodnocení: 1x
  • 4

To je Praha - Baobab - Olga Černá Kniha vhodná pro děti od 8 let. Kniha je oceněna  v rámci projektu Nejlepší knihy dětem. Je Praha ještě pořád krásná, úžasná, okouzlující? Nezadupaly už její půvab nohy milionů turistů,kteří se ženou po kamenných kostkách od Pražského hradu přes Karlův most na Staroměstskénáměstí a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
To je Praha
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Olga Černá: To je Praha koupíte i tady

Specifikace Olga Černá: To je Praha

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 205 Kč

 Je Praha ještě pořád krásná, úžasná, okouzlující? Nezadupaly její půvab nohy milionů turistů, kteří se ženou po kamenných kostkách od Pražského hradu přes Karlův most na Staroměstské náměstí a zase ... a dál?

Produkt Olga Černá: To je Praha

Olga Černá: To je Praha - parametry

Název produktu: Olga Černá: To je Praha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

To je Praha - Baobab - Olga Černá

Kniha vhodná pro děti od 8 let. Kniha je oceněna  v rámci projektu Nejlepší knihy dětem.

  • Je Praha ještě pořád krásná, úžasná, okouzlující? Nezadupaly už její půvab nohy milionů turistů,kteří se ženou po kamenných kostkách od Pražského hradu přes Karlův most na Staroměstskénáměstí a zase zpátky? Nejsou už starodávné domy a krásná náměstí jen prázdnou skořápkounaplněnou levnými cetkami? Praha je město věží, kopců, zahrad, uliček, domů, hospod, tajemství,příběhů, vzpomínek, lidí, zvířat a soch. Praha je město na řece... Podívejte se na Prahu novýmaočima. Je to pořád ona, každý dům, každý schod, každé náměstí, každý kámen tu má svůj příběh.Projděte se po Praze s Míšou Kukovičovou a Olgou Černou. Zavedou vás na pražské mosty, ostrovy,kopce, rozhledny, do parků i zahrad, do centra i na periferii, dozvíte se, kolik mostů vede přesVltavu, v kterém domě udělal díru ďábel, co pěstují lidé na Libeňském ostrově, kam dohlédnetez Žižkovské věže, kde mají nejlepší chlebíčky, přečtete si historku o chlapíkovi, který se proměnilv brouka, starodávné vyprávění o Golemovi i hrdinský příběh o siru Wintonovi, také o atentátu naHeydricha i o tom, jak si cestu po Pražském hradě zkracoval jeden skvělý prezident. Všude je na co se dívat a čemu se divit... protože v Praze je možné všechno, ale to už brzy poznáte. Počet stránek: 48 Rozměry: 22
  • 32cm Nakladatelství: Baobab Autor: Olga Černá Co rozvíjí:

Budujte ve svých dětech lásku ke knihám. Čtení nejen rozvíjí mnoho schopností jako třeba představivost fantazii, zlepšuje myšlení a pameť, rozšiřuje slovní zásobu atd., ale také dokáže dítě zklidnit a zrelaxovat. Děti, kterým je čteno již od útlého dětství podávají lepší výsledky i ve škole. Dokonce i starší děti milují, když jim předčítají rodiče. Posiluje se tak vzájemné pouto mezi rodičem a dítětem. Baobab je malé alternativní nakladatelství ilustrovaných knih pro děti a mládež. Baobab se především věnuje vydávání původních textů a zajímavých překladů. Jeho největší předností je spolupráce s nastupující generací výtvarníků.Organizuje a iniciuje menší kulturní akce zaměřené na propagaci nekomerční literatury a divadla, pořádáme literární čtení a výstavy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.