MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti

Knihy naučná literatura

Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087222331

Atlas světa pro děti Bohatě ilustrovaný atlas s rozkládacími listy pro děti od 6 let. Atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí. Každému kontinentu se věnuje zvláštní kapitola a především velká rozkládací mapa, na které je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Atlas světa pro děti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti

Nejlevnější nabídky

Specifikace Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 253 Kč

Atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí. V atlase naleznete: celý svět v sedmi velkých rozkládacích mapách, patnáct vložených sešitků plných dalších podrobností a informací, barevné a zábavné ilustrace, srozumitelné texty i zábavu, zvířata a rostliny všech kontinentů, architekturu a kulturu všech částí » ... a dál?

Produkt Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti

Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti - parametry

Název produktu: Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Atlas světa pro děti

Bohatě ilustrovaný atlas s rozkládacími listy pro děti od 6 let.

Atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí. Každému kontinentu se věnuje zvláštní kapitola a především velká rozkládací mapa, na které je pomocí barevných ilustrací přehledně zobrazeno, co je pro daný kontinent nejtypičtější. Na čtenáře čeká velké množství informací o obyvatelích jednotlivých částí světa, o zvířatech, která zde žijí, o rostlinách, jež tu rostou, ale i o místní architektuře, lidových tradicích a kultuře vůbec.

V atlase naleznete: Celý svět v sedmi velkých rozkládacích mapách. Patnáct vložených sešitků plných dalších podrobností a informací. Barevné a zábavné ilustrace. Srozumitelné texty i zábavu. Zvířata a rostliny všech kontinentů. Architekturu a kulturu všech částí světa. Autor: Iva Šišperová, Oldřich Růžička

Ilustrace: Tomáš Tůma, Kateřina Hikadová, Pavla Kleinová, Zuzana Musilová, Zuzana Selingerová

Grafickíá úprava: Veronika Kopečková

Věk: 6+

Počet stran: 7 velkých rozkládacích map

Jazyk: čeština

Vazba: pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 23 x 26,7 cm

Země původu: ČR Atlas světa pro děti

Atlas světa je určen pro děti od 6 let, které se mají chuť na jednotlivých rozkládacích listech map nechat tématicky přenést do rozličných zemí světa. Ke každému kontinentu se váže jedna kapitola s velkou mapou, na které mohou děti studovat pomocí barevných ilustrací, co vše je pro danou oblast typické, kolik kde žije obyvatel, jejich životě o tom co je obklopuje a co vše v rámci jejich kultury odehrává.

Obsah atlasu:

7 velkých rozkládacích mapách dle kontinentů 15 sešitků plných dalších podrobností a informací zvířata a rostliny všech kontinentů. architektura a kultura všech částí světa

Autor: Iva Šišperová, Oldřich Růžička

Ilustrace: Tomáš Tůma, Kateřina Hikadová, Pavla Kleinová, Zuzana Musilová, Zuzana Selingerová

Grafickíá úprava: Veronika Kopečková

Vhodné pro děti od 6 let

Počet stran: 7 velkých rozkládacích map

Jazyk: čeština

Vazba: vázaná pevná

Rozměry: 23 x 26,7 cm

Země původu: ČR


Recenze Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti

Přidáno: 25. května 2018

Přidáno: 24. května 2018

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Přidat recenzi pro Oldřich Růžička: Atlas světa pro děti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Filmové hlášky

Albi: Filmové hlášky

Karetní kvízovka na cesty nebo rozšíření Česka. Kvízy do kapsy! Poutavé zábavné karetní kvízy na cesty nebo perfektní rozšíření základní verze hry Česko - Otázky a odpovědi. V každém balíčku Kvízů do kapsy najdete 50 karet s otázkami rozdělenými do šesti »

od 102 Kč

v 9 obchodech

Albi: V Kostce - abeceda

Albi: V Kostce - abeceda

Desetiminutová hra na procvičení paměti a učení abecedy, aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých písmenek abecedy. Jak na to? 1. Začíná hrát nejmladší hráč tak, že si vezme kartu z krabičky »

od 299 Kč

v 13 obchodech

Albi V kostce! Svět

Albi V kostce! Svět

Desetiminutová hra na procvičení paměti a států světa aneb co si zapamatujete za 10 vteřin?Svět V kostce!Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých států světa.Jak na to? Vždy si 1 kartu vyberete, díváte se na ní 10 sekund (než »

od 299 Kč

v 12 obchodech

Albi Vědomostní pexeso Osobnosti 20. století

Albi Vědomostní pexeso Osobnosti 20. století

Albi Vědomostní pexeso Nejslavnější, nejvyšší, nejdelší, prostě světová NEJ, jsou námětem vědomostního pexesa určeného pro děti i pro dospělé. Dvě hledané dvojice jsou vizuálně návazné, ne identicky stejné, jako u běžného »

od 118 Kč

v 7 obchodech

B4U Publishing Atlas lidského těla pro děti: Lidské tělo v šesti velkých rozkládacích mapách

B4U Publishing Atlas lidského těla pro děti: Lidské tělo v šesti velkých rozkládacích mapách

Atlas lidského těla pro děti - Oldřich Růžička Šest velkých rozkládacích map představí dětským čtenářům od šesti let lidské tělo včetně všech orgánů a funkcí. Ve velkých a názorných ilustracích zde najdeš základní části lidského těla, oběhový systém, »

od 241 Kč

ve 3 obchodech

Fragment Sestav si lidské tělo: 76 cm vysoký model kostry včetně orgánů

Fragment Sestav si lidské tělo: 76 cm vysoký model kostry včetně orgánů

Sestav si lidské tělo Poznávání tajů lidského těla nikdy nebylo zábavnější! Sestav si úžasný 3D model kostry včetně všech vnitřních orgánů a prozkoumej bohatě ilustrovaného průvodce. Neváhej, dozvíš se spoustu zajímavých věcí! Proč se srdce stáhne 70krát »

od 437 Kč

ve 2 obchodech

ALBATROS Svět je NEJ

ALBATROS Svět je NEJ

Poznejte nejzajímavější místa světa!Naše planeta je plná pozoruhodných míst. Víte, kde se nachází nejvyšší strom? Největší ledová jeskyně? Nejdelší řeka? Vypravte se na zábavnou poznávací výpravu s kamarády Danielem a Šimonem, jejich labradorem Ludvíkem a »

od 234 Kč

ve 2 obchodech

Jiří Votruba, Ondřej Hník: Můj atlas Česka

Jiří Votruba, Ondřej Hník: Můj atlas Česka

Děti z celé republiky poskládaly atlas, podle kterého budete nejen rádi cestovat, ale i sledovat svět dětskýma očima!. Kniha Můj atlas Česka je výsledkem stejnojmenného dlouhodobého projektu, do kterého měly možnost se zapojit děti z celé České republiky. »

od 268 Kč

v 1 obchodě

Oldřich Růžička, Tomáš Tůma: Atlas prehistorie pro děti

Oldřich Růžička, Tomáš Tůma: Atlas prehistorie pro děti

Atlas prehistorie pro děti ALBATROS. Prozkoumejte prehistorii na velkých rozkládacích mapách nabitých obrázky charakteristickými pro danou etapu vývoje Země. Pokud se zajímáš o prehistorická zvířata, rostliny a vývoj života na Zemi vůbec, »

od 260 Kč

v 1 obchodě

Jiří Dušek, Jan Píšala: Atlas vesmíru pro děti

Jiří Dušek, Jan Píšala: Atlas vesmíru pro děti

Zajímá tě vesmír nebo se jen rád díváš na hvězdy? Pak je tenhle atlas přesně pro tebe! Čeká tě procházka po naší Sluneční soustavě, navštívíš komety a planetky, podnikneš výlet na Měsíc, seznámíš se s prvními astronauty a vyzkoušíš si, jaké je cestovat v »

od 250 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.