Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 3.díl

Učebnice/Odborná literatura

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 3.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro 9. roční..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 3.díl koupíte i tady

Specifikace Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 3.díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 84 Kč

Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené u ... a dál?

Produkt Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 3.díl

Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 3.díl - parametry

Název produktu: Oldřich Odvárko, Jiří Kadleček: Matematika pro 9. ročník základní školy - 3.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří. Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je aktualizována (měna při placení nákupů, výše cen atd.). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice je barevná, jsou v ní zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání učebnice je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku. Matematika pro 9. roč. ZŠ - 3.díl - přepracované vydání - Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady, je věnována finanční matematice, úrokům z vkladů i úvěrů; běžným účtům, termínovaným vkladům a spořicím účtům; cenným papírům - dluhopisům, podílovým listům, akciím; spotřebitelským, hypotečním úvěrům, prodeji na splátky a leasingu. Učebnice vede k získání základů správného finančního myšlení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.