Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová: Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny

Učebnice/Odborná literatura

Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová: Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny - Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová. Příručka se zabývá hodnocením rodin, v nichž dítě může být ohroženo špatným zacházením ze strany rodičů nebo jiných blízkých osob. Hodnocení rodiny má ukázat, nakolik je prostředí rodiny pro dítě příznivé, případně nepříznivé. Autoři dávají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83172
skladem

Jaké má kniha
Hodnocení ohroženého dí..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová: Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny koupíte i tady

Specifikace Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová: Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 256 Kč

Příručka se zabývá hodnocením rodin, v nichž dítě může být ohroženo špatným zacházením ze strany rodičů nebo jiných blízkých osob. Hodnocení rodiny má ukázat, nakolik je prostředí rodiny pro dítě příz ... a dál?

Produkt Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová: Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny

Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová: Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny - parametry

Název produktu: Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová: Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 372 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny - Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová. Příručka se zabývá hodnocením rodin, v nichž dítě může být ohroženo špatným zacházením ze strany rodičů nebo jiných blízkých osob. Hodnocení rodiny má ukázat, nakolik je prostředí rodiny pro dítě příznivé, případně nepříznivé. Autoři dávají určitá doporučení; dělají to však s vědomím, že je profesionálové budou přizpůsobovat svým potřebám. Cílem publikace je umožnit odborníkům, kteří v pomáhajících profesích pracují s rodinami, aby se seznámili se změnami podoby rodiny, s využitelnými obecnými teoriemi rodiny, s relevantními současnými názory na rodičovství, partnerství a sourozenectví, s teritoriálním chováním rodiny, ekonomickým chováním rodiny a s vnějšími vztahy rodiny. Text rovněž zahrnuje problematiku norem a postupů pro hodnocení vývojové úrovně dítěte a nasycení jeho potřeb, postupy pro plánování práce s dítětem a rodinou. Kniha se dotýká také problematiky ústavní péče a náhradní rodinné péče. Příručka je určena pro sociální pracovníky, psychology, pedagogy, psychiatry, pediatry, soudce apod. Doc. PhDr. Oldřich Matoušek učí na katedře sociální práce FF UK v Praze, pracoval jako klinický psycholog a psychoterapeut, zabýval se výzkumy školství, mládeže a organizací programů pro rizikové děti a dospívající. Je autorem nebo spoluautorem řady odborných publikací i populárních knih (Mládež a delikvence, Slovník sociální práce, Rodina jako instituce a vztahová síť). PhDr. Hana Pazlarová, Ph.D., je odbornou asistentkou na katedře sociální práce FF UK v Praze, členkou občanského sdružení Člověk hledá člověka, které se zaměřuje na práci s dětmi v ústavních zařízeních, pěstounskou péči a na práci s ohroženými dětmi. Věnuje se výzkumné a publikační činnosti. Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny - Oldřich Matoušek, Hana Pazlarová od nakladatelství v kategorii Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Hana Pazlarová, Oldřich Matoušek, Druh sortimentu : Kniha, Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny, Jazyk : Čeština, Počet stran : 216 v kontextu plánování péče, 2., rozšířené vydání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.