Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Oldřich Bubák: Probudil jsem spící kundaliní

Knihy

Oldřich Bubák: Probudil jsem spící kundaliní

Hodnocení: 0x
  • 4

Sbírka Oldřicha Bubáka, "Probudil jsem spící kundaliní", nový růženec emocí dobrodruha, je volným pokračováním sbírky "Ve stínu Everestu“ a „Tingtangl“. Autor pokračuje v provázení svých čtenářů krok za krokem stezkami, kterými se ubírá jeho duch, a přibírá je k účasti na svém putování za pravdou a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76711
skladem

Jaké má kniha
Probudil jsem spící kun..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oldřich Bubák: Probudil jsem spící kundaliní koupíte i tady

Specifikace Oldřich Bubák: Probudil jsem spící kundaliní

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 204 Kč

Sbírka Oldřicha Bubáka, "Probudil jsem spící kundaliní", nový růženec emocí dobrodruha, je volným pokračováním sbírky "Ve stínu Everestu“ a „Tingtangl“. Autor pokračuje v pr ... a dál?

Produkt Oldřich Bubák: Probudil jsem spící kundaliní

Oldřich Bubák: Probudil jsem spící kundaliní - parametry

Název produktu: Oldřich Bubák: Probudil jsem spící kundaliní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka Oldřicha Bubáka, "Probudil jsem spící kundaliní", nový růženec emocí dobrodruha, je volným pokračováním sbírky "Ve stínu Everestu“ a „Tingtangl“. Autor pokračuje v provázení svých čtenářů krok za krokem stezkami, kterými se ubírá jeho duch, a přibírá je k účasti na svém putování za pravdou a smyslem života. Stále je věrný směru, namířenému do sebe sama, do své duše, své podstaty a na to navazující zkoumání přírody a světa a vztahů mezi oběma oblastmi. Věří, že pochopení souvislostí a touha po harmonii pomáhá snáze pronikat do tajů vztahových komplikací a šířit nejen pozitivní myšlení kolem sebe, ale především lásku a soucit. V případě této sbírky se dá již říci, že se blíží k archetypu žánru, umělecky snad nejrafinovanějšího druhu básnické tvorby, který se pohybuje na hranici poezie, filosofie, intelektuálního vtipu, bonmotu, zhuštěné anekdoty či hudby myšlenky a ticha. Autor říká, že není to tak dávno, kdy se prodral vírem své ctižádosti a otevřely se mu brány "blouznění" o zázraku

poetické prózy, bez rytmu i bez rýmu, ohebné a pružné tak, aby se přizpůsobila lyrickým záchvěvům duše, čeření snů a proběhlých interakcí i zvratům vědomí. Probudil jsem spící kundaliní - Oldřich Bubák od authora Oldřich Bubák a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.