Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Srovnání cen OCÚN Condor HMS Screw

Karabiny

OCÚN Condor HMS Screw

Hodnocení: 1x
  • 4

Ergonomicky tvarovaná HMS karabina s vnitřní západkou a šroubovacím zámkem typu keylock Velká jisticí HMS karabina Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti při jištění. Je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. Pomáhá tak lépe se soustředit na bezpečnost při jištění. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.3875
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? OCÚN Condor HMS Screw koupíte i tady

Specifikace OCÚN Condor HMS Screw

Kategorie Karabiny
Výrobce Ocun
Nejnižší cena 360 Kč

Moderní, ergonomicky komfortní velká indoor HMS karabina Ocún Condor HMS screw se dvěma pojistkami pro bezpečné jištění a slaňování. Výhodou je rope friendly tvarování, které snižuje opotřebení lana při slaňování. ... a dál?

Produkt OCÚN Condor HMS Screw

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


OCÚN Condor HMS Screw - parametry

Název produktu: OCÚN Condor HMS Screw
Výrobce: Ocun
Minimální cena: 360 Kč
Maximální cena: 392 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ergonomicky tvarovaná HMS karabina s vnitřní západkou a šroubovacím zámkem typu keylock Velká jisticí HMS karabina Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti při jištění. Je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. Pomáhá tak lépe se soustředit na bezpečnost při jištění. Ergonomické tělo nové generace je vykované pro pohodlný a jistý úchop. "Rope friendly" tvarování profilu vrchní části karabiny je vyladěno pro spolehlivou práci s lanem tak, aby nedocházelo k jeho nadměrnému opotřebení. Varianta Condor HMS Screw je vybavena klasickým šroubovacím zámkem typu keylock.  Vnitřní západka proti protáčení karabiny v jisticím oku Šroubovací zámek s keylockem "Rope friendly" profil proti opotřebení lana Ergonomický tvar rotace   Technické parametry Pevnost:   25kN   7kN   6kN Světlost:  22mm Hmotnost: 85g Typ: EN 12275, EN 362 Jistící karabina Ocún Condor HMS Screw: je určená na jistící kýbl, Grigri i na jištění polovičním jistícím uzlem. Pojistka proti přetočení. Šroubovací pojistka. Je kovaná za tepla. Díky tomu má karabina vyšší životnost nežli karabiny odlévané. Výhodou této karabiny je díky pojistce proti přetočení jistota, že vždy bude v ideálním tahu, tak jak má být. Tato pojistka proti přetočení je obráceně než u všech ostatních karabin, když ji chcete zacvaknout na sedák, stačí táhnout. Následně se sama nikdy nevycvakne.

  Typ: šroubovací karabina HMS Pevnost v podélné ose 25 kN Pevnost v příčné ose 7 kN Pevnost s otevřenou západkou 6 kNSvětlost: 22 mm Keylock Hmotnost: 85 g Pojistka proti přetočení Materiál: slitina hliníku, hot forged (kované za tepla) Norma: EN 12275, EN 362 CE certifikát Výhody: vysoká pevnost přepážka proti přetočení možnost jistit polovičním lodním uzlem key lock Ocun Condor HMS Screw je moderní karabina, vyznačující se vysokým ergonomickým komfortem a je určena pro bezpečné jištění a slaňování. Condor HMS Screw od značky Ocun je moderní karabina se šroubovací pojistkou a vnitřní západkou, která brání pohybu a protáčení karabiny v přípojném bodě postroje a zajišťuje tak vyšší bezpečnost práce. Jisté a pohodlné uchopení umožňuje kované ergonomické tělo, jehož tvarování ve vrchní části karabiny je přizpůsobeno pro spolehlivou práci s lanem ("Rope Friendly"), aby nedocházelo k přílišnému opotřebení.

Hlavní přednosti produktu:

hmotnost 75 g

šroubovací pojistka

vnitřní západka

tvar "Rope Friendly"

světlost zámku 22 mm

pevnost v podélném směru 27 kN

pevnost v příčném směru 10 kN

pevnost s otevřeným zámkem 6 kN

certifikace: EN 12275, EN 362

Karabiny značky Ocun: Šoubovací karabina s pojistkou Ocún Condor HMS Screw moderní, ergonomická a komfortní „big“ indoor HMS karabina se dvěma pojistkami pro bezpečné jištění a

slaňování.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.