Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Obtížné rozhovory

Učebnice/Odborná literatura

Obtížné rozhovory

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní problémy, politické a rasové otázky či rodinné a genderové vztahy jsou nejčastějšími tématy obtížných rozhovorů a nehovoří se nám o nich snadno. Cítíme se často zranitelní, když jde o naši důstojnost, když jde o něco, co je pro nás důležité, ale výsledek jenejistý, či když jde o něco (o někoho), na čem (na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Obtížné rozhovory
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Obtížné rozhovory koupíte i tady

Specifikace Obtížné rozhovory

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 313 Kč

Mezinárodní bestseller přináší návod, jak konstruktivně (a úspěšně) vyjednávat, aniž bychom byli zatíženi přemírou stresu a vypjatých emocí i za předpokladu, že jsme ke konfliktu více či méně přispěli ... a dál?

Produkt Obtížné rozhovory

Obtížné rozhovory - parametry

Název produktu: Obtížné rozhovory
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 313 Kč
Maximální cena: 448 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní problémy, politické a rasové otázky či rodinné a genderové vztahy jsou nejčastějšími tématy obtížných rozhovorů a nehovoří se nám o nich snadno. Cítíme se často zranitelní, když jde o naši důstojnost, když jde o něco, co je pro nás důležité, ale výsledek jenejistý, či když jde o něco (o někoho), na čem (na kom) nám mimořádně záleží. Bojíme se, že někoho raníme či že někdo ublíží nám. Jsme zkroušeni z toho, co naše činy způsobily druhým, nebo že nás někdo druhý škodolibě zadupal do země a my jsme nedokázaliadekvátně reagovat.Obtížné rozhovory jsou normální součástí života. Vyskytují se v těch nejvýkonnějších organizacích, setkáme se s nimi i v těch nejlepších rodinách. Naše vztahy pracovní i mimopracovní se mohou nepředvídatelně zaplést, i kdyžmáme (nebo i nemáme) ty nejlepší úmysly. Je proto jen a jen na nás, abychom se naučili tvořivým způsobem vyrovnat se všemi svízelnými problémy, které před nás život staví, a přitom jednat slušně a ohleduplně.Mezinárodní bestseller, který je publikačnímvýstupem stejně jako neméně slavná kniha Jak dosáhnout souhlasu výzkumného úkolu Harvardského negociačního projektu, přináší návod, jak konstruktivně (a úspěšně) vyjednávat, aniž bychom byli zatíženi přemírou stresu a vypjatých emocí i tehdy, když jsmekonflikt sami vyvolali. Předkládá praxí ověřenou metodu, jak obtížné rozhovory začínat, aniž bychom se začali bránit, jak při nich bez zbytečných útoků a obviňování postupovat a především jak se vyhnout třem nebezpečným nástrahám (předpokladu samozřejmé pravdy,předpokladu zlých úmyslů a kolotoče obviňování).Kniha je určena nejen pro manažery, podnikatele, právníky či profesionální vyjednavače, ale i pro všechny ty, kteří chtějí zlepšit své vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti. Je obohacena celouřadou praktických příkladů z domácího i pracovního prostředí, jak vést obtížné rozhovory, upozorňuje na chyby, jichž se při nich jejich aktéři dopouštějí. Závěr publikace patří Deseti otázkám, které účastníci kursů jejím autorům nejčastěji kladou.Postavíte-li se k obtížným a choulostivým situacím ať už doma, na pracovišti nebo na politické scéně konstruktivně, vaše vztahy to nakonec posílí. A to je příležitost, kterou si nenechte v žádném případě ujít! Život je nekonečná řada průšvihůtěsně do sebe zapadajících, tvrdí ve své knize autoři a dodávají: Ale vy nyní už víte, jak se s tím vyrovnat. Douglas Stone je absolventem Harvard Law School, kde po deset let působil jako docent a později jako zástupce Harvardskéhonegociačního projektu. Kromě klientů z řad velkých korporací, jako jsou Citigroup, Honda či Microsoft, spolupracoval s lékaři, novináři, politiky i diplomaty po celém světě. Jeho výcvikem prošli rovněž vyšší státní úředníci Bílého domu.Bruce Patton jespoluzakladatelem a čestným členem Harvardského negociačního projektu a zakladatelem společnosti Vantage Partners, LLC, k jejímž klientům patří největší světové firmy. S Rogerem Fisherem a Williamem Urym napsal knihu Jak dosáhnout souhlasu. Zásady úsp


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.