Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Občanská výchova, Rodinná výchova 9 - Příručka učitele

Učebnice/Odborná literatura

Občanská výchova, Rodinná výchova 9 - Příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka učitele poskytuje učitelům prostor pro vlastní úvahy, pomáhá jim při formulaci výchovně vzdělávacích cílů na úrovni vědomostí, dovedností a postojů žáků (kompetencí), včetně námětů, jak lze těchto cílů společně se žáky ve vyučování dosáhnout. Dále obsahuje doplňující motivační texty, náměty pro práci s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Občanská výchova, Rodin..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Občanská výchova, Rodinná výchova 9 - Příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Občanská výchova, Rodinná výchova 9 - Příručka učitele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Příručka učitele poskytuje učitelům prostor pro vlastní úvahy, pomáhá jim při formulaci výchovně vzdělávacích cílů na úrovni vědomostí, dovedností a postojů žáků (kompetencí), včetně námětů, jak lze těchto cílů společně se žáky ve vyučování dosáhnout. Dále obsahuje doplňující motivační texty, náměty pro práci s jednotlivými tématy včetně námětů na rozšiřující učivo a strategie i techniky vyučování. Uvádí rozšiřující literaturu a učivo vyplývající z mezipředmětových vztahů. Součástí » ... a dál?

Produkt Občanská výchova, Rodinná výchova 9 - Příručka učitele

Občanská výchova, Rodinná výchova 9 - Příručka učitele - parametry

Název produktu: Občanská výchova, Rodinná výchova 9 - Příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka učitele poskytuje učitelům prostor pro vlastní úvahy, pomáhá jim při formulaci výchovně vzdělávacích cílů na úrovni vědomostí, dovedností a postojů žáků (kompetencí), včetně námětů, jak lze těchto cílů společně se žáky ve vyučování dosáhnout. Dále obsahuje doplňující motivační texty, náměty pro práci s jednotlivými tématy včetně námětů na rozšiřující učivo a strategie i techniky vyučování. Uvádí rozšiřující literaturu a učivo vyplývající z mezipředmětových vztahů. Součástí příručky jsou pracovní listy, které lze využít při práci s učebnicí, nebo samostatně. Lze je upravit vzhledem k různým schopnostem žáků. Příručka také obsahuje příklad tematického plánu OV i RV, odkazy na další prameny a literaturu. Výhodou příručky je, že poskytuje učitelům náměty na evaluaci (hodnocení) výchovně vzdělávací práce žáků i výsledků práce samotných učitelů. Je součástí souboru: - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9 pro ZŠ a VG UČ Ukázky: - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 11 (777,53 KB) - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 12 (643,34 KB) - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 13 (707,13 KB) - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 3 (439,97 KB) - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 4 (502,78 KB) - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 5 (538,70 KB) - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 84 (717,97 KB) - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 85 (435,10 KB) - Občanská výchova 9, Rodinná výchova 9, příručka učitele, ukázka - str. 86 (557,65 KB) Občanská výchova 9 - Rodinná výchova pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele - kolektiv autorů. Občanská výchova 9 - Rodinná výchova pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Podtitul: Pro základní školy a víceletá gymnáziaAutor: Kolektiv autorůISBN: 80-7238-529-1Počet stran: 290Rozměry: 280,0 x 210,0 x 0,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.