Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Novo-passit 200 ml

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Novo-passit 200 ml

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Roztok se sedativním účinkem, pro stavy spojené s úzkostí, strachem, smutkem, neklidem či nespavostí. Lék k vnitřnímu užití. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Perorální roztok(Herbarum extractum pro Passit fluidum a Guaifenesinum)Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83168

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Novo-passit 200 ml koupíte i tady

Specifikace Novo-passit 200 ml

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 114 Kč

Přípravek je kombinací rostlinných extraktů se sedativním (tlumivým) účinkem a guaifenesinu. Guaifenesin odstraňuje strach a úzkost a uvolňuje kosterní (příčně pruhované) svalstvo. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti ve věku nad 12 let. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Novo-passit 200 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novo-passit 200 ml - parametry

Název produktu: Novo-passit 200 ml
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Roztok se sedativním účinkem, pro stavy spojené s úzkostí, strachem, smutkem, neklidem či nespavostí. Lék k vnitřnímu užití. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Perorální roztok(Herbarum extractum pro Passit fluidum a Guaifenesinum)Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Novo-Passit musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete: 1.Co je přípravek Novo-Passit a k čemu se používá2.Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Novo-Passit užívat 3.Jak se přípravek Novo-Passit užívá 4.Možné nežádoucí účinky5Jak přípravek Novo-Passit uchovávat 6.Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK novo-passit A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek je kombinací rostlinných extraktů se sedativním (tlumivým) účinkem a guaifenesinu. Guaifenesin odstraňuje strach a úzkost a uvolňuje kosterní (příčně pruhované) svalstvo.Bez porady s lékařem se přípravek užívá k léčení úzkosti a předrážděnosti projevující se nízkou výkonností, únavou, roztržitostí, sníženou koncentrací, nespavostí, vyčerpaností a poruchami paměti. Dále se přípravek používá k léčbě lehčích forem nespavosti a k léčbě bolesti hlavy, která je podmíněna psychickým napětím.Kromě toho se přípravek Novo-Passit může používat při zvýšené nervosvalové dráždivosti nervového původu (projevující se brněním prstů či jazyka a v těžších případech bolestivými svalovými křečemi), při psychických potížích během menopauzy, onemocnění funkce gastrointestinálního traktu (porucha nervové regulace funkce zažívací trubice např. dráždivé tlusté střevo) a u svědivých kožních onemocnění (ekzém, kopřivka) vyvolaných psychickou námahou.Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti ve věku nad 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK Novo-Passit UŽÍVAT Neužívejte přípravek Novo-Passit: jestliže jste přecitlivělý/á na léčivé látky nebo některou z pomocných látek přípravku; jestliže trpíte svalovou slabostí (myasthenia gravis); jestliže trpíte epilepsií. Nepodávejte dětem do 12 let věku.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Novo-Passit je zapotřebí jestliže máte závažné jaterní postižení; při otravě léky tlumícími centrální nervový systém (např. léky na uklidnění a na spaní) jestliže jste těhotná (zvláště v prvních třech měsících těhotenství); jestliže kojíte; v případě vysoké citlivosti na sluneční záření. Při užívání tohoto přípravku by se měli pacienti zvláště ti se světlou pokožkou vyhýbat intenzivnímu UV (


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.