Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Výchova k občanství pro 7. ročník

Učebnice/Odborná literatura

NOVÁ ŠKOLA Výchova k občanství pro 7. ročník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice vytvořená v souladu s RVP ZV - 4. aktualizované vydání obsahuje nově kapitolu Obrana státu. Stručný popis knihy Výchova k občanství: Učebnice obsahuje přehledný výklad několika základních okruhů z učiva probíraného v rámci RVP ZV v 7. ročníku. Věnuje se tématům já – my – kam patřím (identita, osobní rozvoj, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Výchova k občanství pro 7. ročník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 109 Kč

Učebnice vytvořená v souladu s RVP ZV - 4. aktualizované vydání obsahuje nově kapitolu Obrana státu. Stručný popis knihy Výchova k občanství: Učebnice obsahuje přehledný výklad několika základních okruhů z učiva probíraného v rámci RVP ZV v 7. ročníku. Věnuje se tématům já – my – kam patřím (identita, osobní rozvoj, vztahy mezi lidmi, soužití mezi lidmi, naše škola, lidská setkání), já a moje kořeny (historická tradice, kultura, kulturní rozmanitosti), já a společenský systém (základní principy demokracie, » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Výchova k občanství pro 7. ročník

NOVÁ ŠKOLA Výchova k občanství pro 7. ročník - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Výchova k občanství pro 7. ročník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice vytvořená v souladu s RVP ZV - 4. aktualizované vydání obsahuje nově kapitolu Obrana státu. Stručný popis knihy Výchova k občanství: Učebnice obsahuje přehledný výklad několika základních okruhů z učiva probíraného v rámci RVP ZV v 7. ročníku. Věnuje se tématům já – my – kam patřím (identita, osobní rozvoj, vztahy mezi lidmi, soužití mezi lidmi, naše škola, lidská setkání), já a moje kořeny (historická tradice, kultura, kulturní rozmanitosti), já a společenský systém (základní principy demokracie, historické typy států, lidská práva v minulosti a dnes), já a peníze (majetek a vlastnictví, rodinný rozpočet, péče o majetek, hodnoty, základní principy tržního hospodářství). Vlastní výklad učiva je doplněn průřezovými tématy, literárními ukázkami a návrhy úkolů a projektů. Kromě zpracovaných témat obsahuje učebnice také klíčové kompetence a očekávané výstupy k probíranému učivu. Nakladatelství: Nakladatelství Nová škola BrnoRozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x10 mmISBN: 978-80-7289-117-7


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.