Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Prvouka 2 Pracovní sešit pro 2. ročník základní šk

Učebnice/Odborná literatura

NOVÁ ŠKOLA Prvouka 2 Pracovní sešit pro 2. ročník základní šk

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Rozšiřuje učebnici o doplňovací a dokreslovací úkoly, tajenky, rébusy apod.. Prvouka 2 pracovní sešit pro 2. ročník ZŠ - původní řada  Výklad jednotlivých témat je psán srozumitelným jazykem co nejjednodušší formě a je doplněn mnoha ilustracemi. Prvouka 2 je členěna do kapitol: Jsem školák, Živočichové, Zelenoina a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Prvouka 2 Pracovní sešit pro 2. ročník základní šk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 49 Kč

Rozšiřuje učebnici o doplňovací a dokreslovací úkoly, tajenky, rébusy apod.. Prvouka 2 pracovní sešit pro 2. ročník ZŠ - původní řada  Výklad jednotlivých témat je psán srozumitelným jazykem co nejjednodušší formě a je doplněn mnoha ilustracemi. Prvouka 2 je členěna do kapitol: Jsem školák, Živočichové, Zelenoina a ovoce, Moje rodina, Náš domov, Vánoce, Člověk, Lidé a čas, Rostliny na jaře, Velikonoce, Hospodářská zvířata, Proměny přírody v lese atd. V učebnici jsou průběžně uváděny náměty na opakování probraných » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Prvouka 2 Pracovní sešit pro 2. ročník základní šk

NOVÁ ŠKOLA Prvouka 2 Pracovní sešit pro 2. ročník základní šk - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Prvouka 2 Pracovní sešit pro 2. ročník základní šk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Rozšiřuje učebnici o doplňovací a dokreslovací úkoly, tajenky, rébusy apod.. Prvouka 2 pracovní sešit pro 2. ročník ZŠ - původní řada  Výklad jednotlivých témat je psán srozumitelným jazykem co nejjednodušší formě a je doplněn mnoha ilustracemi. Prvouka 2 je členěna do kapitol: Jsem školák, Živočichové, Zelenoina a ovoce, Moje rodina, Náš domov, Vánoce, Člověk, Lidé a čas, Rostliny na jaře, Velikonoce, Hospodářská zvířata, Proměny přírody v lese atd. V učebnici jsou průběžně uváděny náměty na opakování probraných témat. Pracovní sešit doplňuje učebnici a je určen k psaní, doplňování a kreslení. Obsahuje hádanky, zajímavé úkoly, dolnění vět apod. k procvičování témat prezentovaných v učebnici. Prvouka 2 Pracovní sešit pro 2. roč. ZŠ - NOVÁ ŠKOLA - Jazyk: CZ - ISBN: 978-80-7289-035-4 - Kniha NOVÁ ŠKOLAKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.