Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Čtení z nejstarších českých dějin

Knihy

NOVÁ ŠKOLA Čtení z nejstarších českých dějin

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pracovní sešit k učebnici, slouží k procvičování učiva Vlastivědy.. Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast - pracovní sešit Žáci se s paní učitelkou Vlastivědou vydají na putování po České republice a poznávání jejích krás. Předností učebnice jsou přehledné mapky jednotlivých krajů, samostatné mapky povrchu, vodstva, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Čtení z nejstarších českých dějin

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 49 Kč

Pracovní sešit k učebnici, slouží k procvičování učiva Vlastivědy.. Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast - pracovní sešit Žáci se s paní učitelkou Vlastivědou vydají na putování po České republice a poznávání jejích krás. Předností učebnice jsou přehledné mapky jednotlivých krajů, samostatné mapky povrchu, vodstva, zemědělství, průmyslu a České republiky, ve kterých mohou žáci z ptačí perspektivy snadno pozorovat konkrétní údaje z probíraného učiva. Naučí se také pracovat s příruční vlastivědnou mapou České » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Čtení z nejstarších českých dějin

NOVÁ ŠKOLA Čtení z nejstarších českých dějin - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Čtení z nejstarších českých dějin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pracovní sešit k učebnici, slouží k procvičování učiva Vlastivědy.. Vlastivěda 4 - Poznáváme naši vlast - pracovní sešit Žáci se s paní učitelkou Vlastivědou vydají na putování po České republice a poznávání jejích krás. Předností učebnice jsou přehledné mapky jednotlivých krajů, samostatné mapky povrchu, vodstva, zemědělství, průmyslu a České republiky, ve kterých mohou žáci z ptačí perspektivy snadno pozorovat konkrétní údaje z probíraného učiva. Naučí se také pracovat s příruční vlastivědnou mapou České republiky, vloženou do každý učebnice. V pravidelných cyklických opakováních se žáci mohou soustředit vžky na svůj kraj. V průběžně umístěných opakovacích úkolech mohou žáci pracovat ve skupinách. Zajímavostí učebnice je pozvánka na prázdninové výlety s fotografickou upoutávkou do zajímavých koutů naší vlasti, kterou jsme umístili na konec učebnice. Žáci prohloubí své dovednosti při práci s rejtříkem pojmů. Součástí učebnice je příruční vlastivědná mapa České republiky. Pracovní sešit S pracovním sešitem si zábavnou formou procvičíte probrané učivo. Přiložili jsme i náměty k průběžnému čtvrdletnímu opakování. V příloze Vás upoutají praktické úkoly se slepými mapkami. Žáci procvičují učivo s využitím vlastních zkušeností a poznatků z nejbližšího okolí domova. Získávají prvotní zkušenosti při práci s mapou.  Čítanka si klade za cíl rozvíjet u dětí čtení s porozuměním. Kromě textů reflektujících koloběh přírody v jednotlivých ročních obdobích, byly do čítanky zařazeny i texty postihující vztahy mezi lidmi a vývoj člověka (kap. Jak se stal člověk člověkem), vztahy mezi členy rodiny a vztah k rodné zemi (kap. Každý máme svoje doma), poutavé příběhy z dávné minulosti najdeme v kap. V dobách knížat, rytířů, králů a císařů. Nechybí tajuplné a strašidelné příběhy. Nejstarší české pověsti převyprávěné do současného jazyka. Doplněno historickým učivem z dané doby a zábavnými testy. Text doplňují ilustrace Mikoláše Alše. (Předmět: Vlastivěda). , Druh sortimentu : Kniha, Čtení z nejstarších českých dějin, Jazyk : Čeština, Počet stran : 54


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.