Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 2. ročník

Knihy

NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 2. ročník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Čítanka pro 2. ročník ZŠ v souladu RVP ZV. ČÍTANKA 2 Čítanka 2 je členěna tematicky tak, jak žák prochází  školní rokem od podzimu k létu. Články jsou vybrány se zřetelem na osobní prožitky žáků, na pozitivní ladění textů, na schopnost chápání smyslu čtených textů, na rozvoj jejich fantazie. Vzhledem ke čtenářským ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79118

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 2. ročník

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 115 Kč

Čítanka pro 2. ročník ZŠ v souladu RVP ZV. ČÍTANKA 2 Čítanka 2 je členěna tematicky tak, jak žák prochází  školní rokem od podzimu k létu. Články jsou vybrány se zřetelem na osobní prožitky žáků, na pozitivní ladění textů, na schopnost chápání smyslu čtených textů, na rozvoj jejich fantazie. Vzhledem ke čtenářským schopnostem žáků na počátku 2. ročníku čítanky zařazeny krátké texty, básničky a  říkadla. Mají motivační charakter, vzbuzují chuť ke čtení a zájem o ně. Neodradí ty, kteří nepatří ke zdatným » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 2. ročník

NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 2. ročník - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 2. ročník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Čítanka pro 2. ročník ZŠ v souladu RVP ZV. ČÍTANKA 2 Čítanka 2 je členěna tematicky tak, jak žák prochází  školní rokem od podzimu k létu. Články jsou vybrány se zřetelem na osobní prožitky žáků, na pozitivní ladění textů, na schopnost chápání smyslu čtených textů, na rozvoj jejich fantazie. Vzhledem ke čtenářským schopnostem žáků na počátku 2. ročníku čítanky zařazeny krátké texty, básničky a  říkadla. Mají motivační charakter, vzbuzují chuť ke čtení a zájem o ně. Neodradí ty, kteří nepatří ke zdatným čtenářům. Později jsou zařazeny texty náročnější, ale vždy je dodržováno pravidlo, aby delší text byl členěn na kratší úseky. Nezapomíná se na motivaci ke čtení, nácvik obtížnějjších slov a čtivost textů. Je pamatováno na to, že dětem tohoto věku vyhovují krátké útvary spojené s rytmem a rýmem a s vhodnou ilustací ( pohádky, příběhy z dětského světa a ze světa zvířat). Nechybějí otázky a úkoly k textům: motivační a podnětné otázky před články, otázky za články. Jde o tvořivé činnostní učení s možností využití prvků kritického myšlení. Mezipředmětově je čítanka propojena s prvoukou. Obsahuje pohádky, básničky, hádanky, přísloví, příběhy ze života dětí a zvířat doplněné hravými i vědomostními úkoly a otázkami spolu se sloupci obtížnějších slov k nácviku čtení. Je uspořádána podle ročních období, tematicky prolíná s učivem prvouky. Pevná vazba. Čítanka pro 2. ročník vaz. - NOVÁ ŠKOLA - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - ISBN: 978-80-7289-043-9 - Kniha NOVÁ ŠKOLAKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.