Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 2. díl

Učebnice/Odborná literatura

NOVÁ ŠKOLA Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit je sestaven k učebnici Český jazyk 5. Nové vydání pracovního sešitu k Českému jazyku pro 5.ročník procvičuje: - tvarosloví, slovní druhy, - podstatná jména, - přídavná jména, - slovesa, - zájmena  - číslovky - skladbu Poslední kapitola je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 2. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 59 Kč

Pracovní sešit je sestaven k učebnici Český jazyk 5. Nové vydání pracovního sešitu k Českému jazyku pro 5.ročník procvičuje: - tvarosloví, slovní druhy, - podstatná jména, - přídavná jména, - slovesa, - zájmena  - číslovky - skladbu Poslední kapitola je věnována shodě přísudku s podmětem. Na konci pracovního sešitu jsou návrhy čtvrtletních prací a klíč s řešením. Kapitoly s opakováním učiva obsahují » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 2. díl

NOVÁ ŠKOLA Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 2. díl - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Český jazyk 5 nově Pracovní sešit pro 5. ročník, 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit je sestaven k učebnici Český jazyk 5. Nové vydání pracovního sešitu k Českému jazyku pro 5.ročník procvičuje: - tvarosloví, slovní druhy, - podstatná jména, - přídavná jména, - slovesa, - zájmena  - číslovky - skladbu Poslední kapitola je věnována shodě přísudku s podmětem. Na konci pracovního sešitu jsou návrhy čtvrtletních prací a klíč s řešením. Kapitoly s opakováním učiva obsahují i sebehodnocení žáků.

V čem jsou pracovní sešity Český jazyk 5 nové? - V úvodu jednotlivých kapitol jsou pro žáky připraveny práce s textem se zajímavými úkoly.

- Pracovní sešity jsou doplněny o sebehodnocení žáků, které je zpracováno hravou formou. - Pracovní sešity mají větší formát.

Stejně jako 1. díl nového pracovního sešitu obsahuje i 2. díl práce s textem v úvodu jednotlivých kapitol a sebehodnocení žáků, které je zpracováno hravou formou. Pracovní sešit procvičuje slovní druhy: podstatná jména, přídavná jména, slovesa, zájmena a číslovky. Poslední kapitola je věnována shodě přísudku s podmětem. Na konci sešitu jsou připraveny návrhy čtvrtletních prací a klíč s řešením.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.