Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Nová éra řízení lidských zdrojů - ze servisu partnerem

Knihy naučná literatura

Nová éra řízení lidských zdrojů - ze servisu partnerem

Hodnocení: 1x
  • 4

Šest kompetencí pro HR budoucnosti. Může řízení lidských zdrojů napomáhat samotnému „podnikání firmy“? Ano, může a musí. A právě způsoby, jak toho může dosáhnout, jsou náplní této knihy. Překlad „bible“ HR business partneringu „HR From the Outside In“ je plný rad a doporučení směrujících pracovníky řízení lidských ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nová éra řízení lidskýc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nová éra řízení lidských zdrojů - ze servisu partnerem koupíte i tady

Specifikace Nová éra řízení lidských zdrojů - ze servisu partnerem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 372 Kč

Může řízení lidských zdrojů napomáhat samotnému „podnikání firmy“? Ano, může a musí. A právě způsoby, jak toho může dosáhnout, jsou náplní této knihy. Publikace je plná rad a doporučení směrujících pr ... a dál?

Produkt Nová éra řízení lidských zdrojů - ze servisu partnerem

Nová éra řízení lidských zdrojů - ze servisu partnerem - parametry

Název produktu: Nová éra řízení lidských zdrojů - ze servisu partnerem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 372 Kč
Maximální cena: 470 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Šest kompetencí pro HR budoucnosti. Může řízení lidských zdrojů napomáhat samotnému „podnikání firmy“? Ano, může a musí. A právě způsoby, jak toho může dosáhnout, jsou náplní této knihy. Překlad „bible“ HR business partneringu „HR From the Outside In“ je plný rad a doporučení směrujících pracovníky řízení lidských zdrojů tak, aby dokázali každému v organizaci přinášet hodnotu nového druhu. Na základě poznatků studie „Human Resource Competency“ Study (HRCS) vás kniha naučí šesti klíčovým dovednostem řízení lidských zdrojů, od umění být strategickým pozicionérem až po roli inovátora a integrátora HR. Dále zjistíte, jak rozvíjet pracovníky HR tak, aby fungovali jako vysoce výkonní a plnohodnotní business partneři, jak nastavit strukturu oddělení řízení lidských zdrojů, aby přinášelo maximální hodnotu, nebo co je třeba pro udržení konkurenceschopnosti a aktuálnosti v neustále se rozšiřujícím světě pracovníků HR. Pokud jsou vynikající pracovníci HR přizváni, aby se ještě více zapojili do všeobecného fungování společnosti, dokážou přispívat skutečnou, finančně vyjádřitelnou hodnotou k jejímu vyššímu hospodářskému výsledku. Jen málo firem si proto může dovolit luxus nepoložit si následující otázku: „Využíváme plnohodnotně veškeré nadání, kterým v oblasti řízení lidských zdrojů disponujeme?“ Z obsahu  O autorech 13  Předmluva k českému vydání 14  Řekli o knize... 16  Úvod 25  Komu je tato kniha určena 25  Struktura této knihy 27  Komu bychom rádi poděkovali 28  1. HR příští generace 31  1.1 Co firmu živí 33  Kontext podnikání firmy 34  Skupiny zaINTEresované na podnikání firmy 35  Firemní strategie 37  Řízení lidských zdrojů v tom není samo 38  1.2 Co firmu živí: Nový "normál" řízení lidských zdrojů a jeho dopady 41  Vlny vývoje řízení lidských zdrojů 41  1.3 Ověřte si, jak jste na tom vy sami 47  Závěr: Co čeká oblast řízení lidských zdrojů v budoucnu? 48  2. Přístup našeho výzkumu a jeho zjištění 49  2.1 Účel a vize 49  2.2 BAE Systems 50  2.3 Vývoj dovednostního přístupu 52  2.4 Výzkumné metody využívané pro studii HRCS 58  2.5 Vývoj dovednostního modelu řízení lidských zdrojů 65  2.6 Přehled zjištění výzkumu provedeného v roce 2012 70  Výkon 72  Vliv dovedností na vnímanou efektivitu 73  Dopad HR dovedností na úspěšnost podnikání 74  Závěr: Budování odbornosti pomocí dovedností 78  3. Strategický pozicionér 79  3.1 Skupina MOL 79  3.2 Singapore Housing Development Board 80  3.3 Novartis 81  3.4 Co přesně rozumíme pojmem strategický pozicionér? 82  3.5 Faktory charakterizující strategického pozicionéra 86  Faktor 1: Interpretace globálního kontextu podnikání 87  Zběhlost v podnikání firmy 88  Navazování vztahů s klíčovými zainteresovanými stranami 89  Pochopení kontextu 91  Faktor 2: Porozumění očekáváním zákazníků 92  Faktor 3: Spoluúčast na strategických otázkách 95  Vypravěč 96  Interpret strategie 97  Účastník přípravy strategie 99  Závěr: Pracovníci HR jako strategičtí pozicionéři 100  4. Důvěryhodný iniciátor 101  4.1 Humana 101  4.2 Olsson Asso


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.