Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Noah Gordon: Tajemný diamant

Próza - beletrie

Noah Gordon: Tajemný diamant

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Osou románu od autora bestselerů Šaman, Ranhojič, Lékařka, Poslední žid, Rabín a Tribunál smrti, je příběh Harryho Hopemana, jehož předci zdokonalili techniku broušení drahokamů. Ten se prolíná s osudy mimořádného diamantu z pokladu Šalomounova chrámu, který kdysi zmizel. Dílo se odehrává v Izraeli, Evropě, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemný diamant
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Noah Gordon: Tajemný diamant koupíte i tady

Specifikace Noah Gordon: Tajemný diamant

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 221 Kč

Osou románu od autora bestselerů Šaman, Ranhojič, Lékařka, Poslední žid, Rabín a Tribunál smrti, je příběh Harryho Hopemana, jehož předci zdokonalili techniku broušení drahokamů. Ten se prolíná s osu ... a dál?

Produkt Noah Gordon: Tajemný diamant

Noah Gordon: Tajemný diamant - parametry

Název produktu: Noah Gordon: Tajemný diamant
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Osou románu od autora bestselerů Šaman, Ranhojič, Lékařka, Poslední žid, Rabín a Tribunál smrti, je příběh Harryho Hopemana, jehož předci zdokonalili techniku broušení drahokamů. Ten se prolíná s osudy mimořádného diamantu z pokladu Šalomounova chrámu, který kdysi zmizel. Dílo se odehrává v Izraeli, Evropě, Africe i New Yorku; citlivě přibližuje současnou hrdinovu touhu po ženě, s níž se na cestách setkal a sblížil, a zachycuje dilema Američana zmítaného láskou k dávné vlasti svých předků. Ukázka z textu „Z Vatikánu byl ukraden v roce 1946,“ doplnil Akiva. „A v roce 1949 ho tajně koupil egyptský král

Farúk.“ „Ach tak,“ pronesl Alfred. „To doplňuje jeho historii,“ řekl Harry otci. Připadlo mu, že otec vypadá nesvůj. „Tati, jsi v pořádku?“ zeptal se. „Ano, ano, samozřejmě.“ „Egyptská vláda ho však nezanesla do seznamu jako součást majetku, který Farúk zanechal, když opustil trůn,“ poznamenal Harry. „Prostudoval jsem záznamy z Farúkovy aukce. Některé položky byly nádherné, ale většinou to byl šlok; měl příšerný vkus. Jediná význačná kolekce byla pornografie...“ „... Máte pravdu, v aukčním inventáři diamant nebyl,“ potvrdil Akiva. Vzhlédl k Harrymu. „Chceme, abyste ho

pro nás získal.“


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.