Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná

Knihy

Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná

Hodnocení: 0x
  • 4

Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná - Marie Bahenská, Libuše Heczková, Dana Musilová Kniha představuje formy a proměny ženské práce v 19. a 20. století. Přibližuje dobové diskuse a reflektování ženské práce, její vývoj a determinaci genderem, třídou, náboženstvím nebo regionem. Zabývá se otázkou, kam sahají počátky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.12955
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Nezbytná, osvobozující,..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná koupíte i tady

Specifikace Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 268 Kč

Kniha – autor Marie Bahenská; Libuše Heczková; Dana Musilová, 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Kniha představuje formy a proměny ženské práce v 19. a 20. století. Přibližuje dobové diskuse a reflektování ženské práce, její vývoj a determinaci genderem, třídou, náboženstvím nebo regionem. Zabývá se otázkou, kam sahají počátky placené ženské práce, jak a kdy vznikaly specificky ženské profese, za jakých okolností a s jakými výsledky se ženy domáhaly vstupu do tzv. mužských povolání a rovného přístupu na » ... a dál?

Produkt Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná

Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná - parametry

Název produktu: Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 360 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nezbytná, osvobozující, pomlouvaná - Marie Bahenská, Libuše Heczková, Dana Musilová Kniha představuje formy a proměny ženské práce v 19. a 20. století. Přibližuje dobové diskuse a reflektování ženské práce, její vývoj a determinaci genderem, třídou, náboženstvím nebo regionem. Zabývá se otázkou, kam sahají počátky placené ženské práce, jak a kdy vznikaly specificky ženské profese, za jakých okolností a s jakými výsledky se ženy domáhaly vstupu do tzv. mužských povolání a rovného přístupu na trh práce. Zahrnuje rovněž problematiku skloubení profese s prací v domácnosti, s důrazem na fenomén dvojího zatížení, a pohled veřejnosti na profesní aktivity žen. Interdisciplinární přístup a různé úhly pohledu (genderový, třídní a etický) umožnily vytvořit dynamický, do středoevropského kontextu zasazený obraz, v němž se proměňovaly názory na ženskou práci, její status a formy. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Moderní dějiny (19. – 20. století) od VEDUTA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.