Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Nessia Laniado, Marta Jedličková, Silvano Boroli: Máte neklidné dítě?

Knihy naučná literatura

Nessia Laniado, Marta Jedličková, Silvano Boroli: Máte neklidné dítě?

Hodnocení: 1x
  • 4

Je vaše dítě náladové, panovačné, umíněné a nezvladatelné? Musí být stále středem pozornosti? Je neurvalé k ostatním dětem? Nelze ho přimět na chvíli ke klidu? Je popudlivé pro nic za nic? Nevydrží u žádné činnosti? Rodiče, u jejichž dětí se projevují tyto nebo podobné poruchy chování, si kladou důležitou otázku, zda ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nessia Laniado, Marta Jedličková, Silvano Boroli: Máte neklidné dítě? koupíte i tady

Specifikace Nessia Laniado, Marta Jedličková, Silvano Boroli: Máte neklidné dítě?

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

Je vaše dítě náladové, panovačné, umíněné a nezvladatelné? Musí být stále středem pozornosti? Je neurvalé k ostatním dětem? Nelze ho přimět na chvíli ke klidu? Je popudlivé pro nic za nic? Nevydrží u ... a dál?

Produkt Nessia Laniado, Marta Jedličková, Silvano Boroli: Máte neklidné dítě?

Nessia Laniado, Marta Jedličková, Silvano Boroli: Máte neklidné dítě? - parametry

Název produktu: Nessia Laniado, Marta Jedličková, Silvano Boroli: Máte neklidné dítě?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 167 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je vaše dítě náladové, panovačné, umíněné a nezvladatelné? Musí být stále středem pozornosti? Je neurvalé k ostatním dětem? Nelze ho přimět na chvíli ke klidu? Je popudlivé pro nic za nic? Nevydrží u žádné činnosti? Rodiče, u jejichž dětí se projevují tyto nebo podobné poruchy chování, si kladou důležitou otázku, zda se jedná o přechodné problémy chování jejich dětí, nebo jestli jde o nějakou psychickou poruchu, kterou je třeba léčit. Jak to rozeznat a co dělat? Autorka představuje názory odborníků a vysvětluje problematiku chování dětí. Nabízí také test ke zjištění typu poruchy chování dítěte a podrobně popisuje strategie jednání v určitých situacích. Pomocí příkladů a popsaných postupů jednání předkládá rodičům rady a podněty, jak jednat s neklidnými a nezvladatelnými dětmi a jak jim pomáhat. Vede čtenáře k poznání a zkušenosti, jak překonávat obtížné situace a nenechat se vyvést z míry. Máte neklidné dítě? - Nessia Laniado od authora Nessia Laniado a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé

ceny na e-shopu Martinus.cz Nessia Laniado; Marta Jedličková; Silvano BoroliZ čeho pramení neklid dítěte. Testy typu chování. Vstávání, usínání a jiné ...PORTÁL 2004, edice Rádci pro rodiče a vychovateleKniha, čeština, 110 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.