Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nentwig Wolfgang: Nevítaní vetřelci - Invazní rostliny a živočichové v Evropě

Učebnice/Odborná literatura

Nentwig Wolfgang: Nevítaní vetřelci - Invazní rostliny a živočichové v Evropě

Hodnocení: 1x
  • 4

Nevítaní vetřelci – Invazní rostliny a živočichové v Evropě - Wolfgang Nentwiq. Biologické invaze se dotýkají nás všech, ať chceme nebo nechceme. S rostoucím cestováním do exotických krajů a nárůstem zahraničního obchodu roste i množství neúmyslně i úmyslně zavlečených druhů. Některé z nich působí problémy v ochraně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nentwig Wolfgang: Nevítaní vetřelci - Invazní rostliny a živočichové v Evropě koupíte i tady

Specifikace Nentwig Wolfgang: Nevítaní vetřelci - Invazní rostliny a živočichové v Evropě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 247 Kč

Biologické invaze se dotýkají nás všech, ať chceme nebo nechceme. S rostoucím cestováním do exotických krajů a nárůstem zahraničního obchodu roste i množství neúmyslně i úmyslně zavlečených druhů. Některé z nich působí problémy v ochraně přírody, ohrožují lidské zdraví či mají negativní dopad na ekonomiku. Kniha přináší příběhy o životě, ekologii a kontrole vybraných invazních rostlin, bezobratlých živočichů a obratlovců, a to ve 24 samostatných profilech pro každý jeden invazní druh. Kapitoly jsou bohatě doplněny » ... a dál?

Produkt Nentwig Wolfgang: Nevítaní vetřelci - Invazní rostliny a živočichové v Evropě

Nentwig Wolfgang: Nevítaní vetřelci - Invazní rostliny a živočichové v Evropě - parametry

Název produktu: Nentwig Wolfgang: Nevítaní vetřelci - Invazní rostliny a živočichové v Evropě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 247 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nevítaní vetřelci – Invazní rostliny a živočichové v Evropě - Wolfgang Nentwiq. Biologické invaze se dotýkají nás všech, ať chceme nebo nechceme. S rostoucím cestováním do exotických krajů a nárůstem zahraničního obchodu roste i množství neúmyslně i úmyslně zavlečených druhů. Některé z nich působí problémy v ochraně přírody, ohrožují lidské zdraví či mají negativní dopad na ekonomiku. Kniha přináší příběhy o životě, ekologii a kontrole vybraných invazních rostlin, bezobratlých živočichů a obratlovců, a to ve 24 samostatných profilech pro každý jeden invazní druh. Kapitoly jsou bohatě doplněny fotografiemi, které dokreslují invadovaná stanoviště a charakteristické rozlišovací znaky. Nevítaní vetřelci – Invazní rostliny a živočichové v Evropě - Wolfgang Nentwiq od nakladatelství Academia v kategorii | Biologie, evoluce za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.