Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Německý právnický slovník

Knihy

Německý právnický slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: CDROM - Německý právnický slovník - Lexikon 5. Tento dvoudílný praktický slovník obsahuje téměř 34 000 hesel z oblasti ekonomiky, obchodu, měnové a finanční politiky, řízení a rozhodování. Pozornost je též věnována oblasti marketingu právní terminologii, a to zejména s ohledem na právo obchodní. Oproti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Německý právnický slovník koupíte i tady

Specifikace Německý právnický slovník

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 846 Kč

Slovník je určen co nejširšímu okruhu uživatelů - od podnikatelů a pracovníků hospodářských a správních orgánů po studenty a laické zájemce. ... a dál?

Produkt Německý právnický slovník

Německý právnický slovník - parametry

Název produktu: Německý právnický slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 846 Kč
Maximální cena: 1 290 Kč
Ušetríte až: 444 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: CDROM - Německý právnický slovník - Lexikon 5. Tento dvoudílný praktický slovník obsahuje téměř 34 000 hesel z

oblasti ekonomiky, obchodu, měnové a finanční politiky, řízení a

rozhodování. Pozornost je též věnována oblasti marketingu právní

terminologii, a to zejména s ohledem na právo obchodní.

Oproti předcházejícím vydáním podstatně obohacuje ryze právní

terminologii a zvýšená pozornost je věnována i takovým oblastem,

jako je pojišťovnictví, terminologii vyskytující se v oblasti cel,

ale např. i bezpečnosti, policie, kriminality, kriminalistiky

aj.

Slovník je určen co nejširšímu okruhu uživatelů - od podnikatelů

a pracovníků hospodářských a správních orgánů po studenty a laické

zájemce.

Obsah

hesel a vazeb.........................51 000

významů..............................36 000

překladů...............................60 000

Technologie

Tvaroslovné hledání

Fulltextové hledání

Tvary

Funkce mouse-over Publikace: CDROM - Německý právnický slovník - Lexikon 5. Nová generácia elektronických slovníkov. Tento dvojdielny praktický slovník obsahuje takmer 40 000 hesiel z oblasti ekonomiky, obchodu, menovej a finančnej politiky, riadenia a rozhodovania. Obsahuje termíny z oblasti marketingu, právnej terminológie, a to predovšetkým s ohľadom na obchodné právo. V porovnaní s predchádzajúcim vydaním podstatne obohacuje rýdzo právnickú terminológiu a venuje zvýšenú pozornosť aj takým oblastiam, akými sú poisťovníctvo, terminológii vyskytujúcej sa v oblasti ciel, bezpečnosti, polície, kriminality, kriminalistiky a pod. Slovník je určený širokému okruhu používateľov, od podnikateľov a pracovníkov hospodárskych a správnych orgánov po študentov a laikov. Obsah hesiel a väzieb 51 000 významov 36 000 prekladov 60 000 Tento dvoudílný praktický slovník obsahuje téměř 34 000 hesel z oblasti ekonomiky, obchodu, měnové a finanční politiky, řízení a rozhodování. Pozornost je též věnována oblasti marketingu právní terminologii, a to zejména s ohledem na právo obchodní.Obsah:51 000 hesel a vazeb36 000 významů60 000 překladůHlavní vlastnosti:Tvaroslovné hledání Fulltextové hledání TvaryFunkce mouse-overSystém: Windows, Linux, Mac OSWindows XP/Vista/7/8/8.1, Mac OS X.6 a vyššíAutor: neuvedenRok vydání: 2015ISBN: 978-80-87062-51-7Rozměry: 0 x 0 Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořadně úspěšnou řadu. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši. Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi „klasickou“ aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (od verze 98 po Vista), Linux a Mac OS X. K dispozici je též varianta


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.