Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Německo-český ilustrovaný tematický slovník - kolektiv autorů

Knihy

Německo-český ilustrovaný tematický slovník - kolektiv autorů

Hodnocení: 1x
  • 4

Fraus Ilustrovaný tematický slovník NČ. Tematický slovník je určen pro studenty němčiny, kteří se chtějí učit slovní zásobu uspořádanou podle témat. Témata jsou vybrána podle oblastí lidské činnosti, např. stravování, nakupování, cestování, v restauraci, úklid, oblečení, zdraví a lidské tělo, hlídání dětí, sport, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Německo-český ilustrovaný tematický slovník - kolektiv autorů koupíte i tady

Specifikace Německo-český ilustrovaný tematický slovník - kolektiv autorů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 272 Kč

Tematický slovník je určen pro studenty němčiny, kteří se chtějí učit slovní zásobu uspořádanou podle témat. Témata jsou vybrána podle oblastí lidské činnosti, např. stravování, nakupování, cestov ... a dál?

Produkt Německo-český ilustrovaný tematický slovník - kolektiv autorů

Německo-český ilustrovaný tematický slovník - kolektiv autorů - parametry

Název produktu: Německo-český ilustrovaný tematický slovník - kolektiv autorů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 272 Kč
Maximální cena: 391 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fraus Ilustrovaný tematický slovník NČ. Tematický slovník je určen pro studenty němčiny, kteří se chtějí učit slovní zásobu uspořádanou podle témat. Témata jsou vybrána podle oblastí lidské činnosti, např. stravování, nakupování, cestování, v restauraci, úklid, oblečení, zdraví a lidské tělo, hlídání dětí, sport, telekomunikace, kancelář atd. Výběr témat byl plně podřízen maximálnímu praktickému využití při studiu němčiny, k přípravě ke zkouškám, pro au pair a pro studijní či pracovní pobyty v zahraničí. Je užita moderní slovní zásoba běžná v každodenním životě německých mluvčích. Fotografie, resp. jejich části, jsou opatřeny německými a českými popiskami, takže se lze učit slovní zásobu prostřednictvím vizuálního vjemu, který pomáhá lépe si zapamatovat uváděnou skutečnost. Slovíčka jsou graficky uspořádána do dvou sloupců. Toto uspořádání je vhodné zejména při samostudiu, kdy si student může jeden ze sloupců zakrýt, aby si ověřil překlad do druhého jazyka. - tematicky řazená slovní zásoba v němčině s překlady do češtiny - stovky názorných fotografií a ilustrací pro lepší zapamatování i pochopení podstaty uvedených informací - příklady v německých větách nebo slovních spojeních včetně překladu do češtiny k rychlému osvojení slovní zásoby v kontextu - vhodný referenční materiál při cestách do zahraničí, při komunikaci na určité téma či přípravě slohového tématu ve škole - aktuální slovní zásoba Fraus Ilustrovaný tematický slovník NČ od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Jedinečná pomůcka pro studium i výuku němčiny praktická témata vybraná podle oblastí lidské činnosti. výběr byl plně podřízen maximálnímu praktickému využití při studiu cizího jazyka, přípravě ke zkouškám, praxi au-pair a při studijních či pracovních pobytech v zahraničí příklady témat  - stravování, nakupování, cestování, oblečení, zdraví a lidské tělo, sport atd. Slovníky předkládají moderní slovní zásobu běžnou v každodenním životě 12 000 tematicky řazených hesel s výslovností a překlady do češtiny příklady ve větách nebo slovních spojeních, včetně překladu do češtiny k rychlému osvojení slovní zásoby v kontextu možnost efektivního využití ve škole i v rámci samostudia Vizualizace slovní zásoby stovky názorných fotografií a ilustrací s německými a českými popisky pro lepší zapamatování si i pochopení podstaty uvedených informací   (německo-český)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.