Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Nelson Arnold G., Kokkonen Jouko: Strečink

Knihy naučná literatura

Nelson Arnold G., Kokkonen Jouko: Strečink

Hodnocení: 1x
  • 4

  Anotace Dobrá ohebnost je prevencí úrazů, pomáhá snižovat svalovou bolestivost a zlepšuje výkon při všech pohybových aktivitách. Odráží stav kloubně-svalového aparátu a prospívá jeho lepší funkčnosti. Velmi názorná publikace ukazuje všem zájemcům, sportovcům, trenérům, sportovním instruktorům i fyzioterapeutům ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Nelson Arnold G., Kokkonen Jouko: Strečink

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 352 Kč

Anotace Dobrá ohebnost je prevencí úrazů, pomáhá snižovat svalovou bolestivost a zlepšuje výkon při všech pohybových aktivitách. Odráží stav kloubně-svalového aparátu a prospívá jeho lepší funkčnosti. Velmi názorná publikace ukazuje všem zájemcům, sportovcům, trenérům, sportovním instruktorům i fyzioterapeutům pomocí speciálního zpracování barevných obrázků možnosti strečinku přímo na anatomických základech. Z obsahu Obsah 1 Úvod 1.1 Typy strečinku 1.2 Benefity strečinku 1.3 Strečinkové programy 1.4 Přehled » ... a dál?

Produkt Nelson Arnold G., Kokkonen Jouko: Strečink

Nelson Arnold G., Kokkonen Jouko: Strečink - parametry

Název produktu: Nelson Arnold G., Kokkonen Jouko: Strečink
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 352 Kč
Maximální cena: 371 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

  Anotace Dobrá ohebnost je prevencí úrazů, pomáhá snižovat svalovou bolestivost a zlepšuje výkon při všech pohybových aktivitách. Odráží stav kloubně-svalového aparátu a prospívá jeho lepší funkčnosti. Velmi názorná publikace ukazuje všem zájemcům, sportovcům, trenérům, sportovním instruktorům i fyzioterapeutům pomocí speciálního zpracování barevných obrázků možnosti strečinku přímo na anatomických základech.   Z obsahu Obsah 1 Úvod 1.1 Typy strečinku 1.2 Benefity strečinku 1.3 Strečinkové programy 1.4 Přehled obecných názvů 2 Kapitola 1 Krk 2.1 Pohyby krčního svalstva 3 Kapitola 2 Ramena, záda a hrudník 3.1 Pohyby v oblasti ramen, zad a hrudníku 4 Kapitola 3 Paže, zápěstí a ruce 4.1 Pohyby svalstva paže, zápěstí a ruky 5 Kapitola 4 Dolní část trupu 5.1 Pohyby svalstva dolní části trupu 6 Kapitola 5 Pánev a kyčle 6.1 Pohyby v oblasti kyčelního kloubu 7 Kapitola 6 Kolena a stehna 7.1 Pohyby v oblasti kolenního kloubu a stehna 8 Kapitola 7 Nohy a lýtka 8.1 Pohyby v oblasti nohy a lýtka 9 Seznam protahovacích cviků 10 Česko-latinské názvosloví   O autorovi Arnold G. Nelson, PhD., je profesorem oddělení kineziologie na Louisiana State University. Je považován za předního výzkumníka v oboru flexibility. Zkoumá vlivy strečinku na svalový výkon. Je členem American College of Sports Medicine (ACSM). Titul PhD. získal v oboru svalové fyziologie na University of Texas v Austine.. Se svou ženou Kathy žije v Baton Rouge ve státě Louisiana. Jouko Kokkonene, PhD., je profesorem kineziologie na Brigham Young University v Hawaii. Déle než 20 let vyučoval anatomii, kineziologii, fyziologii pohybových aktivit a sportovní kondiční trénink. 35 let působil jako atletický tréner. Zabýval se výzkumem akutních a chronických efektů strečinku. Titul PhD. získal v oboru fyziologie pohybových aktivit na Brigham Young University. Nyní žije se svou ženou Ruthane v Laie ve státě Hawaii. GRADA 2009Kniha, čeština, 144 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.