Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Neil Fiore: Snadná cesta z prokrastinace

Knihy naučná literatura

Neil Fiore: Snadná cesta z prokrastinace

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak přestat odkládat úkoly. Odkládáte často své úkoly a povinnosti? Víte, že byste něco měli udělat, ale prostě se vám nechce? Nebo na to zase nemáte čas? Tato knížka vám pomůže chorobné odkládání úkolů neboli prokrastinaci vyhnat z vašeho života! Najdete v ní osvědčené techniky, díky nimž se do svých úkolů pustíte s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Snadná cesta z prokrast..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Neil Fiore: Snadná cesta z prokrastinace koupíte i tady

Specifikace Neil Fiore: Snadná cesta z prokrastinace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 183 Kč

Odkládáte často své úkoly a povinnosti? Víte, že byste něco měli udělat, ale prostě se vám nechce? Nebo na to zase nemáte čas? Tato knížka vám pomůže chorobné odkládání úkolů neboli prokrastinaci vyhn ... a dál?

Produkt Neil Fiore: Snadná cesta z prokrastinace

Neil Fiore: Snadná cesta z prokrastinace - parametry

Název produktu: Neil Fiore: Snadná cesta z prokrastinace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak přestat odkládat úkoly. Odkládáte často své úkoly a povinnosti? Víte, že byste něco měli udělat, ale prostě se vám nechce? Nebo na to zase nemáte čas? Tato knížka vám pomůže chorobné odkládání úkolů neboli prokrastinaci vyhnat z vašeho života! Najdete v ní osvědčené techniky, díky nimž se do svých úkolů pustíte s chutí, ať už jde o pracovní věci, studijní povinnosti nebo předsevzetí týkající se sportu a zdraví. Ukáže vám, jak si naplánovat nejen úkoly, ale také zábavu a volnočasové aktivity, které děláte rádi a ze kterých můžete čerpat nové síly a motivaci k lepšímu výkonu.Naučíte se překonat snahu o perfektní výsledek a strach z neúspěchu, které často stojí za prokrastinací, a zjistíte, jak nechat obavy pracovat ve váš prospěch a dosáhnout lepších výsledků v kratším čase díky efektivnímu pracovnímu stylu. Přestaňte svůj život odkládat – začněte jej žít! Z obsahu  O AUTOROVI 9  PODĚKOVÁNÍ 10  PŘEDMLUVA K NOVÉMU VYDÁNÍ 11  ÚVOD 15  Od prokrastinace k výkonu 16  Nový pohled na prokrastinaci 17  Jak neodkládat život 19  Očekávejte zázračné změny 22  1. PROČ PROKRASTINUJEME 25  VAROVNÉ SIGNÁLY PROKRASTINACE 25  POZITIVNÍ POHLED NA ČLOVĚKA 28  SÁM SOBĚ NEJVĚTŠÍM KRITIKEM 30  PROKRASTINOVAT SE VYPLÁCÍ 36  Prokrastinace může být vyjádřením zlosti 39  Prokrastinací se často bráníme strachu ze selhání 41  Prokrastinace nám často pomáhá vyhnout se strachu z úspěchu 44  2. JAK PROKRASTINUJEME 51  ZJISTĚTE, JAK TRÁVÍTE ČAS 51  PROKRASTINAČNÍ DENÍK 57  PRVNÍ VELKÝ KROK K ÚSPĚCHU: NAVOZENÍ POCITU BEZPEČÍ 63  PROKRASTINACE A ÚZKOST V PĚTI FÁZÍCH 66  3. JAK VÉST VNITŘNÍ DIALOG 71  KONTRAPRODUKTIVNÍ SDĚLENÍ 72  "MUSÍM" - SPOUŠTĚČ STRESU 73  "MĚL BYCH" - SPOUŠTĚČ DEPRESE 76  SÍLA VOLBY 78  OD ODPORU K ODHODLÁNÍ 80  UMĚT ŘÍCI NE 82  PĚT VNITŘNÍCH PŘESVĚDČENÍ, KTERÝMI SE PROKRASTINÁTOŘI LIŠÍ OD VÝKONNÝCH A ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ 84  1. Negativní myšlenka "Musím" 84  2. Negativní myšlenka "Musím to dokončit" 85  3. Negativní myšlenka "Ten projekt je tak velký a důležitý" 85  4. Negativní myšlenka "Musím být dokonalý" 86  5. Negativní myšlenka "Na zábavu nemám čas" 88  4. ZÁBAVA BEZ VÝČITEK, KVALITNĚ ODVEDENÁ PRÁCE 91  JAK DŮLEŽITÉ JE MÍTI VOLNO 93  POZITIVNÍ SEBEMOTIVACE 97  OD ZÁBAVY BEZ VÝČITEK KE KVALITNĚ ODVEDENÉ PRÁCI 103  5. KDYŽ SE NÁM NEDAŘÍ ZAČÍT 107  TROJICE NEJVĚTŠÍCH PŘEKÁŽEK 108  Nástroj č. 1: Krokové myšlení a zpětný kalendář 109  Nástroj č. 2: Práce s obavami 115  Nástroj č. 3: Opakovaný start 121  Každý začátek je dobrý začátek 128  6. ANTIROZVRH 129  I ÚSPĚŠNÍ LIDÉ POTŘEBUJÍ SYSTÉM 131  OBRÁCENÁ PSYCHOLOGIE 134  JAK POUŽÍVAT ANTIROZVRH 137  PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ ANTIROZVRH 150  7. ZAŽIJTE FLOW 155  VYUŽIJTE LÉPE SVÉ MOZKOVÉ KAPACITY 157  JE TO JEN VÁŠ PRVNÍ KONCEPT 159  NAUČTE SE SOUSTŘEDIT 160  FOCUSING 162  RELAXAČNÍ CVIČENÍ 166  ZAŘAĎTE FLOW DO SVÉHO PROGRAMU 168  8. UMEŤTE SI CESTU K ÚSPĚCHU 173  NACVIČTE SI ZDOLÁVÁNÍ PŘEKÁŽEK 174  ODOLNOST A VYTRVALOST 176  Odolnost 176  Vytrvalost 180  NENECHTE SE ROZPTYLOVAT 182  MENTÁLNÍ NÁCVIK A MENTÁLNÍ PROGRAMOV


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.