Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Neil Bermel, Ilona Kořánová: Interaktivní čeština

Knihy

Neil Bermel, Ilona Kořánová: Interaktivní čeština

Hodnocení: 1x
  • 4

Interaktivní čeština – Pracovní sešit k CD - Neil Bermel, Ilona Kořanová. Učebnice je výsledek spolupráce dvou bohemistů, Neila Bermela, profesora bohemistiky a rusistiky na Univerzitě v Shefeldu ve Velké Británii, a Ilony Kořánové, pracovnice Ústavu bohemistických studií na FFIUK v Praze. Rozsahem a uceleností je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Neil Bermel, Ilona Kořánová: Interaktivní čeština koupíte i tady

Specifikace Neil Bermel, Ilona Kořánová: Interaktivní čeština

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 178 Kč

Učebnice je výsledek spolupráce dvou bohemistů, Neila Bermela, profesora bohemistiky a rusistiky na Univerzitě v Shefeldu ve Velké Británii, a Ilony Kořánové, pracovnice Ústavu bohemistických studií n ... a dál?

Produkt Neil Bermel, Ilona Kořánová: Interaktivní čeština

Neil Bermel, Ilona Kořánová: Interaktivní čeština - parametry

Název produktu: Neil Bermel, Ilona Kořánová: Interaktivní čeština
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 270 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Interaktivní čeština – Pracovní sešit k CD - Neil Bermel, Ilona Kořanová. Učebnice je výsledek spolupráce dvou bohemistů, Neila Bermela, profesora bohemistiky a rusistiky na Univerzitě v Shefeldu ve Velké Británii, a Ilony Kořánové, pracovnice Ústavu bohemistických studií na FFIUK v Praze. Rozsahem a uceleností je tato učebnice prvním takto propracovaným materiálem. Z hlediska Evropského referenčního rámce pro jazyk odpovídá úrovním A2 (vstupní) - B2 (výstupní), v mimoevropském rámci by ji pak bylo možné zařadit do pásma Intermediate level. Nechybí přehled rozdílů mezi češtinou spisovnou a obecnou. Celá učebnice je koncipována tak, aby pokrývala obě oblasti, cvičné materiály proto vyznívají velmi přirozeně a autenticky. Zahrnuty jsou také některé literární texty (Werich, Kraus, Hašek, Dyk a další), které jsou upraveny pro potřeby celého kurzu. Učebnici lze využívat jak k samostudiu, prohlubování znalostí a opakování, tak k práci přímo v hodinách. Interaktivní čeština – Pracovní sešit k CD - Neil Bermel, Ilona Kořanová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.