Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NCO NZO Rehabilitační ošetřování pacientů s těžkými poruchami hybnosti - Eva Klusoňová

Učebnice/Odborná literatura

NCO NZO Rehabilitační ošetřování pacientů s těžkými poruchami hybnosti - Eva Klusoňová

Hodnocení: 1x
  • 4

Praktická příručka určená zdravotním sestrám pečujícím o těžce zdravotně postižené, dlouhodobě nemocné a geriatrické pacienty představuje jednak teoretické základy ošetřovatelské rehabilitační praxe, a dále také konkrétní příklady rehabilitačního ošetřování a režimových opatření u jednotlivých postižení (TEP ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NCO NZO Rehabilitační ošetřování pacientů s těžkými poruchami hybnosti - Eva Klusoňová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 388 Kč

Praktická příručka určená zdravotním sestrám pečujícím o těžce zdravotně postižené, dlouhodobě nemocné a geriatrické pacienty představuje jednak teoretické základy ošetřovatelské rehabilitační praxe, a dále také konkrétní příklady rehabilitačního ošetřování a režimových opatření u jednotlivých postižení (TEP kyčelního kloubu, amputace končetin, hemiparéza, míšní léze, RSM, parkinsonský syndrom ap.). Druhé, doplněné vydání této příručky zohledňuje potřeby sester z úseku domácí péče, » ... a dál?

Produkt NCO NZO Rehabilitační ošetřování pacientů s těžkými poruchami hybnosti - Eva Klusoňová

NCO NZO Rehabilitační ošetřování pacientů s těžkými poruchami hybnosti - Eva Klusoňová - parametry

Název produktu: NCO NZO Rehabilitační ošetřování pacientů s těžkými poruchami hybnosti - Eva Klusoňová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 388 Kč
Maximální cena: 388 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praktická příručka určená zdravotním sestrám pečujícím o těžce zdravotně postižené, dlouhodobě nemocné a geriatrické pacienty představuje jednak teoretické základy ošetřovatelské rehabilitační praxe, a dále také konkrétní příklady rehabilitačního ošetřování a režimových opatření u jednotlivých postižení (TEP kyčelního kloubu, amputace končetin, hemiparéza, míšní léze, RSM, parkinsonský syndrom ap.).

Druhé, doplněné vydání této příručky zohledňuje potřeby sester z úseku domácí péče, které vyplynuly z diskusí v průběhu kursů rehabilitačního ošetřování.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.