Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NCO NZO Péče o kriticky nemocné dítě - Jaroslava Fendrychová

Učebnice/Odborná literatura

NCO NZO Péče o kriticky nemocné dítě - Jaroslava Fendrychová

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určená pro specializační vzdělávání dětských, zdravotních a všeobecných sester, které pracují na všech úsecích intenzivní a resuscitační péče o děti a adolescenty. Jejím cílem je podat ucelené, i když vcelku stručné informace o specializované péči o kriticky nemocné dítě, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NCO NZO Péče o kriticky nemocné dítě - Jaroslava Fendrychová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 210 Kč

Publikace je určená pro specializační vzdělávání dětských, zdravotních a všeobecných sester, které pracují na všech úsecích intenzivní a resuscitační péče o děti a adolescenty. Jejím cílem je podat ucelené, i když vcelku stručné informace o specializované péči o kriticky nemocné dítě, včetně informací o podstatě onemocnění či problémech dítěte. Sestra specialistka má chápat tuto problematiku a ovládat správné ošetřovatelské, diagnostické a léčebné postupy, ale i » ... a dál?

Produkt NCO NZO Péče o kriticky nemocné dítě - Jaroslava Fendrychová

NCO NZO Péče o kriticky nemocné dítě - Jaroslava Fendrychová - parametry

Název produktu: NCO NZO Péče o kriticky nemocné dítě - Jaroslava Fendrychová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určená pro specializační vzdělávání dětských, zdravotních a všeobecných sester, které pracují na všech úsecích intenzivní a resuscitační péče o děti a adolescenty.

Jejím cílem je podat ucelené, i když vcelku stručné informace o specializované péči o kriticky nemocné dítě, včetně informací o podstatě onemocnění či problémech dítěte.

Sestra specialistka má chápat tuto problematiku a ovládat správné ošetřovatelské, diagnostické a léčebné postupy, ale i přístupy k dítěti a jeho rodině. Také má právo znát výsledky svého snažení, protože konečný efekt péče vychází z týmové spolupráce lékařů a sester.

Hlavní tématické okruhy knihy jsou: - psychologické aspekty péče o kriticky nemocné dítě, - komplexní ošetřovatelská péče, - orgánové a systémové poruchy, - naléhavé diagnostické, léčebné a ošetřovatelské postupy, - výživa dítěte v intenzivní péči, - umírající dítě na jednotce intenzivní péče a etika v práci sestry na ARO a JIP.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.