Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Návrat domů Co dokáže úcta - Deborah Norvilleová

Knihy

Návrat domů Co dokáže úcta - Deborah Norvilleová

Hodnocení: 1x
 • 4

Chcete získat úctu, kterou si zasloužíte? Zkuste ji sami prokazovat! V úctě se skrývá veliká moc – a ne jen v úctě, kterou vy sami požíváte. Úcta, kterou prokazujete druhým, je rozhodující složkou nezbytnou k tomu, abyste dosáhli úspěchu ve všech oblastech života. V osobním životě: * větší sebeúcta a sebedůvěra * ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Návrat domů Co dokáže úcta - Deborah Norvilleová koupíte i tady

Specifikace Návrat domů Co dokáže úcta - Deborah Norvilleová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 160 Kč

Chcete získat úctu, kterou si zasloužíte? Zkuste ji sami prokazovat! V úctě se skrývá veliká moc a ne jen v úctě, kterou vy sami požíváte. Úcta, kterou prokazujete druhým, je rozhodující složkou nezbytnou k tomu, abyste dosáhli úspěchu ve všech oblastech života. V této podnětné a praktické knize novinářka Deborah Norvilleová využívá vědeckých výzkumů, ale i střízlivých myšlenek a příběhů z reálného života, aby vysvětlila, jakou moc má úcta co vše dokážete, když budete jednat s lidmi tak, aby pocítili, že na nich » ... a dál?

Produkt Návrat domů Co dokáže úcta - Deborah Norvilleová

Návrat domů Co dokáže úcta - Deborah Norvilleová - parametry

Název produktu: Návrat domů Co dokáže úcta - Deborah Norvilleová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Chcete získat úctu, kterou si zasloužíte? Zkuste ji sami prokazovat! V úctě se skrývá veliká moc – a ne jen v úctě, kterou vy sami požíváte. Úcta, kterou prokazujete druhým, je rozhodující složkou nezbytnou k tomu, abyste dosáhli úspěchu ve všech oblastech života. V osobním životě:
 • větší sebeúcta a sebedůvěra
 • důvěrnější přátelství
 • lepší postavení ve společnosti V rodině:
 • pevnější manželské pouto
 • zdravé rodinné vztahy
 • zdvořilejší děti V podnikání:
 • vyšší prodej
 • nižší fluktuace zaměstnanců
 • nižší výdaje na soudní pře V této podnětné a praktické knize novinářka Deborah Norvilleová využívá vědeckých výzkumů, ale i střízlivých myšlenek a příběhů z reálného života, aby vysvětlila, jakou moc má úcta – co vše dokážete, když budete jednat s lidmi tak, aby pocítili, že na nich skutečně záleží. „V životě potkáte spoustu nejrůznějších lidí. Každý z nich je nějak důležitý. Bez ohledu na to, jaké zaujímá postavení, každý, kdo vám přijde do cesty si zaslouží vaši pozornost a úctu – byť by to

mělo znamenat jen to, že se na něj usmějete a řeknete ‚nazdar!‘ A zvláště se to týká lidí, které potkáváte denně.“ Co dokáže úcta - Deborah Norvilleová od authora Deborah Norvilleová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.