Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období

Knihy

Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období – Sborník z mezinárodní vědecké konference. Sborník shrnuje příspěvky z mezinárodní vědecké konference Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období uspořádané 26.–27. října 2004 v Praze Masarykovým ústavem AV ČR, Instytutem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období koupíte i tady

Specifikace Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 125 Kč

Sborník shrnuje příspěvky z mezinárodní vědecké konference Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období uspořádané 26.–27. října 2004 v Praze Masarykovým ústavem AV ČR, Instytute ... a dál?

Produkt Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období

Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období - parametry

Název produktu: Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 165 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období – Sborník z mezinárodní vědecké konference. Sborník shrnuje příspěvky z mezinárodní vědecké konference Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období uspořádané 26.–27. října 2004 v Praze Masarykovým ústavem AV ČR, Instytutem Historii univerzity v Opolí a Historickým ústavem AV ČR. Dvanáct historiků z Prahy a Opolí se zde na základě nejnovějších výzkumů zabývá různými aspekty sledovaného problému – například postavením Bělorusů a Moravců v Polsku, obrazem Ukrajinců a Čechů v dobovém polském tisku, otázkou Kašubů a jejich odrazem v československé publicistice dvacátých a třicátých let, ochranou národnostních menšin v meziválečném Česko slovensku i česko-slovenskými vztahy za první a druhé republiky. Publikované práce prohlubují dosavadní poznání jedné z významných komponent moderních středoevropských dějin a předkládají k diskuzi řadu podnětných závěrů. Národnostní otázka v Polsku a Československu v meziválečném období – Sborník z mezinárodní vědecké konference od nakladatelství v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.