Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nakladatelství Leges Limity práva - Sborník z konference Olomoucké debaty mladých...

Učebnice/Odborná literatura

Nakladatelství Leges Limity práva - Sborník z konference Olomoucké debaty mladých...

Hodnocení: 1x
  • 4

Právo jako normativní systém neexistuje ani nepůsobí ve vzduchoprázdnu, ale naopak odráží stav a potřeby společnosti, je závislé na jejích technických a informačních možnostech, střetává se s jinými normativními systémy a v průběhu času se neustále vyvíjí. To všechno limituje jeho podobu a rozsah. Právo je navíc ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Limity práva
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nakladatelství Leges Limity práva - Sborník z konference Olomoucké debaty mladých... koupíte i tady

Specifikace Nakladatelství Leges Limity práva - Sborník z konference Olomoucké debaty mladých...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 476 Kč

Právo jako normativní systém neexistuje ani nepůsobí ve vzduchoprázdnu, ale naopak odráží stav a potřeby společnosti, je závislé na jejích technických a informačních možnostech, střetává se s jinými n ... a dál?

Produkt Nakladatelství Leges Limity práva - Sborník z konference Olomoucké debaty mladých...

Nakladatelství Leges Limity práva - Sborník z konference Olomoucké debaty mladých... - parametry

Název produktu: Nakladatelství Leges Limity práva - Sborník z konference Olomoucké debaty mladých...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 476 Kč
Maximální cena: 740 Kč
Ušetríte až: 264 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Právo jako normativní systém neexistuje ani nepůsobí ve vzduchoprázdnu, ale naopak odráží stav a potřeby společnosti, je závislé na jejích technických a informačních možnostech, střetává se s jinými normativními systémy a v průběhu času se neustále vyvíjí. To všechno limituje jeho podobu a rozsah. Právo je navíc vnitřně členěný systém, v němž existence jednotlivých odvětví může vést a vede k překrytí, vzájemné interakci a též ke vzájemnému omezování. Každé odvětví práva pak navíc stanovuje konkrétní limity jednotlivých svých institutů. Limity práva se tedy mohou nacházet jak mimo právo samotné, tak uvnitř tohoto systému. Tématem limitů práva se zabýval 6. ročník konference Olomoucké debaty mladých právníků. Sborník z konference obsahuje na 60 příspěvků. Účastníci konference se ve svých příspěvcích zaměřují na odhalování limitů práva obecně i limitů jednotlivých právních odvětví. Více informací o konferenci Olomoucké debaty mladých právníků, včetně online verzí sborníků z minulých let, fotogalerie a pokynů pro zájemce o účast na konferenci naleznete na oficiálních stránkách konference http://odmp.upol.cz. (sborník příspěvků z konference ... pořádané ve dnech ... Právnickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.