Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nahodil J.: Fyzika v běžném životě

Učebnice/Odborná literatura

Nahodil J.: Fyzika v běžném životě

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace má povahu otázek, které se studentů v každodenním životě dotýkají, které je přímo oslovují. K otázkám jsou uvedeny fyzikálně správné odpovědi. Rozsah problémů zcela vychází z gymnaziálních osnov, pouze někdy je nepatrně doplňuje. Autor, zkušený středoškolský ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nahodil J.: Fyzika v běžném životě koupíte i tady

Specifikace Nahodil J.: Fyzika v běžném životě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 130 Kč

Publikace má povahu otázek, které se studentů v každodenním životě dotýkají, které je přímo oslovují. K otázkám jsou uvedeny fyzikálně správné odpovědi. Rozsah problémů zcela vychází z gymnaziálních o ... a dál?

Produkt Nahodil J.: Fyzika v běžném životě

Nahodil J.: Fyzika v běžném životě - parametry

Název produktu: Nahodil J.: Fyzika v běžném životě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace má povahu otázek, které se studentů v každodenním životě dotýkají, které je přímo oslovují. K otázkám jsou uvedeny fyzikálně správné odpovědi. Rozsah problémů zcela vychází z gymnaziálních osnov, pouze někdy je nepatrně doplňuje.

Autor, zkušený středoškolský profesor, si při výuce na svých studentech ověřil, že otázky jsou pro ně zajímavé a inspirující, neboť dobře ilustrují ve škole získané poznatky na jevech jim dobře známých a umožňují tak, přenášet poznatky získané ve škole do každodenního života.

2., rozšířené vydání obsahuje mnoho nových otázek a odpovědí.

OBSAH:

Předmluva 1 Mechanika pohybu hmotného bodu 2 Energie, práce a výkon 3 Gravitační pole 4 Mechanika tuhého tělesa 5 Statika kapalin a plynů 6 Proudění kapalin a plynů 7 Kinetická teorie látek 8 Termika 9 Vlastnosti plynů 10 Tepelné motory 11 Vlastnosti pevných látek 12 Vlastnosti kapalin 13 Změny skupenství látek 14 Mechanické kmitání 15 Mechanické vlnění 16 Elektrostatika 17 Elektrický proud v kovech 18 Elektrický proud v různých látkách 19 Magnetické pole 20 Střídavý proud 21 Elektromagnetické kmitání a vlnění 22 Šíření světla 23 Vlnové vlastnosti světla 24 Optické zobrazování 25 Oko, vidění 26 Optické přístroje 27 Elektromagnetické záření 28 Atomová fyzika


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.