Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Myslíková Pavla: Diety při onemocnění obezitou (redukční dieta)

Knihy naučná literatura

Myslíková Pavla: Diety při onemocnění obezitou (redukční dieta)

Hodnocení: 1x
  • 4

(redukční dieta). Obezita je nemoc, kterou charakterizuje nadměrné ukládání zásobního tuku v těle. K tomuto stavu dochází, jestliže existuje nerovnováha mezi příjmem živin ve stravě jako zdroji energie a jejím výdejem. Nejčastější příčinou obezity je nadměrný přísun potravy. Obecně lze říci, že stoupá obliba ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Myslíková Pavla: Diety při onemocnění obezitou (redukční dieta) koupíte i tady

Specifikace Myslíková Pavla: Diety při onemocnění obezitou (redukční dieta)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 48 Kč

Lékař - specialista vysvětluje podstatu choroby a okolnosti, za kterých se může objevit, změna životního stylu jako základ úspěšné léčby choroby. Následuje tabulka doporučených a zakázaných potravin a 51 receptů na teplá i studená jídla, které sestavila vrchní dietní sestra Fakultní Thomayerovy nemocnice. Recepty označené DIA jsou vhodné i pro nemocné cukrovkou. ... a dál?

Produkt Myslíková Pavla: Diety při onemocnění obezitou (redukční dieta)

Myslíková Pavla: Diety při onemocnění obezitou (redukční dieta) - parametry

Název produktu: Myslíková Pavla: Diety při onemocnění obezitou (redukční dieta)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 48 Kč
Maximální cena: 55 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

(redukční dieta). Obezita je nemoc, kterou charakterizuje nadměrné ukládání zásobního tuku v těle. K tomuto stavu dochází, jestliže existuje nerovnováha mezi příjmem živin ve stravě jako zdroji energie a jejím výdejem. Nejčastější příčinou obezity je nadměrný přísun potravy. Obecně lze říci, že stoupá obliba energeticky vydatných potravin, jako jsou smažené pokrmy, sladkosti, bílé pečivo, alkohol apod. Dalším faktorem, který hraje důležitou roli a napomáhá rozvíjení obezity, je neúměrně nízký výdej energie při sedavém způsobu života. Ke vzniku obezity přispívá i nevhodný rytmus přijímání potravy. Pro obézní populaci je typické, že obvykle nesnídá a během dne se odbude něčím rychlým. Většinu denního objemu potravy pak ale soustředí na večeři nebo dokonce na dobu před spánkem, což ovšem po předchozím částečném hladovění ukládání tuku v těle podporuje.  V úvodním slově lékař - specialista vysvětluje podstatu choroby a okolnosti, za kterých se může objevit, změna životního stylu jako základ úspěšné léčby choroby. Následuje tabulka doporučených a zakázaných potravin a 51 receptů na teplá i studená jídla, které sestavila vrchní dietní sestra Fakultní Thomayerovy nemocnice. Recepty označené DIA jsou vhodné i pro nemocné cukrovkou. Publikace: Dieta při onemocnění obezitou (redukční dieta) - Myslíková Pavla. Publikace: Dieta při onemocnění obezitou (redukční dieta) - Myslíková Pavla. RRL: Diety při onem.obezitou - Recepty, rady lékaře - Edice: Diety pro nejčastější choroby - Sdružení MAC - Jazyk: CZ - Vazba: B Pavla Myslíková; Jaroslav HejzlarRecepty, rady lékařeSdružení MAC, edice Diety pro nejčastější chorobyKniha, čeština, 32 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.