Myprotein Thermopure 180 kapslí
Myprotein Thermopure 180 kapslí

Myprotein Thermopure 180 kapslí

80% 1x
od 399 Kč

Skládá se z některých nejsilnějších přírodních složek, které tak tvoří silnou termogenní směs. V kombinaci s efektivní dietou a cvičením, bylo prokázáno, že thermopure pomáhá spalovat a mobilizovat tukové zásoby v těle.

Thermopure obsahuje některé z nejvíce recenzovaných produktů na hubnutí na trhu. Tyto složky…

Actifit.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 49 Kč Skladem
399 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Myprotein Thermopure 180 kapslí
Výrobce: MyProtein
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetříte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Skládá se z některých nejsilnějších přírodních složek, které tak tvoří silnou termogenní směs. V kombinaci s efektivní dietou a cvičením, bylo prokázáno, že thermopure pomáhá spalovat a mobilizovat tukové zásoby v těle.

Thermopure obsahuje některé z nejvíce recenzovaných produktů na hubnutí na trhu. Tyto složky se postavili přísnému testování a bylo prokázáno, že jsou účinné pro využití tělesného tuku jako zdroj energie a zvyšují klidový metabolismus.

Jednou z hlavních složek je extrakt ze zeleného čaje (GTE) a bylo prokázáno, snížení množství tuku během trávení a ukládání tuků při zvýšeném výkonu, při kterém je tělesný tuk spálen na energii. Thermopure také obsahuje unikátní termogenní Blend (kofein, malinové ketony a Cayenne), který prokázal, zvýšení klidového metabolismu (RMR) v průběhu cvičení. Chcete-li čelit "nervózním" nežádoucím účinkem souvisejícím s kofeinem, přidali jsme aminokyselinu L Theanin pro lepší, uvolněnější pocit.

Thermopure je jedním z mála produktů na trhu, který kombinuje tolik ověřených ingrediencí na hubnutí v jedné porci. Toto je náš nejúspěšnější produkt, který kontroluje hmotnost ke dnešnímu dni.

hlavní Výhody

  • Osvědčené látky, které pomáhají spalovat tuky a pomáhají s hubnutím
  • Aktivní složky pomáhají snížit nežádoucí účinky spojené s kofeinem
  • Zvyšuje hladinu energie při více intenzivním tréninku

Extrakt zo zeleného čaju (95% polyfenolov), kapsule (želatína), L tyrozín, celulóza, kofeín, L Teanín (98%), malinové ketóny, Capsicum extrakt (30000?50,000 SHU), stearát horečnatý, oxid kremičitý, Vitamín B6 (ako pyridoxín HCl), Bioperín, Chróm (ako pikolinátu chrómu), vitamín B12.

 

Jak jsme vytvořili Spalovač Thermopure?

Špičkový a inovativní výrobek Spalovač Thermopure poskytuje jedinečnou kombinaci prověřených a oblíbených látek. Vaše tělo získá z každé dávky 5 mg vitamínu B6, 21 ug vitamínu B12, 120 µg Chromu (v podobě pikolinátu chromitého), 150 mg kofeinu, 375 mg extraktu zeleného čaje, 200 mg L-Tyrosinu, 125 mg L-Theaninu a špetku kajenského pepře.

 
 

Velikost porce - 3

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze